Veselam
Bērni

Kad jūs domājāt, ka es neskatos… Bērna domas, pasaulē raugoties1

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju – jūs pakarinājāt manu pirmo zīmējumu pie ledusskapja un es uzreiz vēlējos uzzīmēt nākamo.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, ka jūs pabarojāt pamestu kaķi un es zināju, ka ir labi rūpēties par dzīvniekiem.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, ka jūs izcepāt manu mīļāko pīrāgu un es zināju, ka mazas lietas var kļūt par īpašām mūsu dzīvē.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es dzirdēju, kā jūs noskaitījāt lūgšanu un es zināju, ka ir Dievs, ar kuru vienmēr var runāt, un es mācījos uzticēties Viņam.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, ka jūs pagatavojāt ēdienu un aiznesāt slimajam draugam, tā es uzzināju, ka mums visiem jāpalīdz vienam otram.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, ka jūs veltāt laiku un naudu, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem nekā nav, un es uzzināju, ka tie, kuriem kaut kas ir var palīdzēt tiem, kam nekā nav.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, ka jūs rūpējaties par mūsu māju un mājiniekiem, un es uzzināju, ka mums jārūpējas par tiem, kas mums dārgi.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, kā jūs attiecaties pret saviem pienākumiem, darbu, pat ja nejūtaties labi, un es uzzināju, ka man būs jābūt atbildīgam, kad izaugšu.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju, ka jūs raudājāt, un es uzzināju, ka reizēm kaut kas mūs var sāpināt un raudāt ir normāli.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es redzēju jūsu rūpes un vēlējos būt viss, kas vien varētu būt.

Saistītie raksti

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es ieguvu lielākās dzīves mācības, kuras man jāzina, lai kļūtu par labu un veiksmīgu cilvēku, kad izaugšu.

Kad jūs domājāt, ka es neskatos, es jums gribēju pateikt: “Mammu un tēti! Paldies par lietām, ko es redzēju, kad jūs domājāt, ka es neskatos!”

Pēc portāla my-life.ua

LA.lv