Mobilā versija
+16.6°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
17. septembris, 2015
Drukāt

Kad man bija viss, un es par to nezināju. Maza skice par jūtām

Foto - liwli.ruFoto - liwli.ru

Mēs stāvējām ar vīru kafejnīcā un dzērām kafiju. Vīrs bija jauns un skaists, es viņu mīlēju. Es biju apģērbusi mēteli, kas man bojāja visu dzīvi. Es mocījos ar nepilnvērtības kompleksu un neieredzēju šo mēteli, kas nesildīja un tikai izķēmoja mani.

Kafejnīca bija lēta un kafija – briesmīga. Un es sapņoju, ka reiz mēs dzersim kafiju skaistā restorānā un es būšu modīgi apģērbusies.

Bet vīrs skatījās uz mani mirdzošām acīm, viņš mani mīlēja un nezināja, par ko es skumstu.

… Viņš nomira jauns, bet es paliku. Un manā dzīvē pēc tam bija daudz kafejnīcu un kafijas, un modīgu tērpu. Bet viņa virs nebija. Es bieži atceros šo epizodi, kad man bija viss, bet es to nezināju.

No Elenas Rogas darba

Avots: liwli.ru

 

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+