×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
29. decembris, 2015
Drukāt

Kad radi sanāk kopā… Kaitinošas ainiņas no ģimeniskām situācijām un to risinājumi

1. Kad radu bērni dara traku...

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Svētku laikā, kad prātu nodarbina dāvanu sagādāšana līdzcilvēkiem, kā arī dažādu pasākumu apmeklējumi, nereti stress ņem virsroku un, to nemaz negribot, sastrīdamies ar tuvākajiem. Tad savstarpējā harmonija pazūd, bet svētku noskaņu sabojā dažādas ķildas un nesaprašanās. Lai no tā izvairītos, iepazīsties ar Realsimple.com sagatavotajiem situāciju izklāstiem un padomiem, kā svētkos izvairīties no liekiem pārpratumiem un nesaskaņām!

Kad radu bērni dara traku… Tavi radinieki saviem bērniem ļauj izpausties pēc sirds patikas. Tie vēlu var palikt nomodā, trakot, kā arī izdomāt naktīs cept cepumus. Lai gan tu nevēlies būt Grinčs, kuram nepatīk Ziemassvētki, tu uzskati, ka visam ir savas robežas – bērniem jāievēro dienas režīms un jāiet gulēt laikus…

“Tas, protams, ir grūti, jo tev bērni ir pirmajā vietā, un tu dari visu iespējamo, lai viņi justos labi. Taču jāatceras, ka tās ir tikai dažas reizes gadā, kad ģimenes sanāk kopā, tāpēc labāk pievērt acis par iespējamām neērtībām un troksni, ko rada bērni. Šī kopā būšana ar ģimeni būs neaizmirstama un īpaša jums visiem,” atzīst Hilarija Franka, TV raidījuma The Longest Shortest Time vadītāja.

Savukārt Debora Gilboa, ģimenes ārste un grāmatas Get the Behavior You Want…Without Being the Parent You Hate! autore, aicina vecākus atcerēties to laiku, kad viņi paši bija mazi bērni. “Nenogalini svētku prieku visiem tikai tāpēc, ka svētkos vēlies klusi un mierīgi iemalkot šampanieti,” norāda Gilboa.

“Ja bērni izskatās noguruši, tad pajautā, vai viņi nevēlas doties gulēt. Nespied viņus iet gulēt tikai tāpēc, ka jūsu ģimenē ir atšķirīgi noteikumi un režīms, nekā citās ģimenēs,” iesaka ārste.

  1. Kad radu bērni dara traku...
  2. Radinieki pārcentušies ar dāvanām
  3. Pilna māja viesu, nav iespējams sarunāties ar dzīvesbiedru
  4. Negribu braukt pie vecākiem, gribu svinēt savās mājās
  5. Pieaugušie bērni attālinās no ģimenes ligzdas...
  6. Ak, tie kaitinošie vīra radi!
  7. Ticības šķēršļi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+