×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
24. augusts, 2017
Drukāt

Kad sāku bremzēt, jau redzēju, ka man nav kur likties: Avārijā pie Medemciema četri cietušie (8)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīta pusē, bēdīgi slavenajā krustojumā pie Medemciema notikusi divu automobiļu sadursme, kurā cietuši vairāki cilvēki, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kā stāsta apvidus auto šoferis, kurš pa galveno ceļu stūrējis Rīgas virzienā – tieši pirms krustojuma viņš pat samazinājis ātrumu līdz aptuveni 60km/h. “Iebraucot krustojumā es neko neredzēju, kad pēkšņi manā priekšā izspruka tas “Volkswagen”. Kad sāku bremzēt, jau redzēju, ka man nav kur likties.. Līdz sadursmei bija pāris metri. Viss,” stāsta “Suzuki” vadītājs Boļeslavs.

Tā kā sadursmes brīdī vīrs visai spēcīgi ietriecies stūres ratā, pēc avārijas, viņš tā arī palicis sēžam vadītāja vietā. Piestājuši vairāki notikušā aculiecinieki, kā arī, nejauši garāmbraucošs ātrās palīdzības auto. Kā izrādās, dakteri uz slimnīcu veduši kādu pacientu ar akūtu saslimšanu, taču redzot avāriju nolēmuši palīdzēt. Viens no mediķiem palicis kopā ar busiņā esošo pacientu, savukārt otrs, devies palīgā sasistajos automobiļos sēdošajiem.

Apvidu auto vadītājs, no tālākas palīdzības atteicies, savukārt visi trīs “Volkswagen” sēdošie tālāk nogādāti slimnīcās galvaspilsētā. Avārijas vietā redzamās, automobiļu atstātās pēdas pēcāk fiksējuši ceļu policisti, kuri šīs lietas materiālus tālāk nodos izmeklētājiem. Visticamāk, nebeidzamās nebūšana šajā vietā, beigsies vien brīdi, kad krustojums beidzot tiks rekonstruēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Vari likt ko vien gribi, luksoforu vai apli, vai ātruma ierobežojumu,un visu ko citu – vienmēr atradīsies pārgudrie, kuriem nekas nav jāievēro, kuri ”drīkst” visus un visādi apdzīt un nekaunīgi līst priekšā, kuri ir visgudrākie un visprofesionālākie, un kuri par katru cenu rausies uz Dieva valstību jebkurā viņiem iespējamā vietā un veidā. Un tad nu sekas ātrāk vai vēlāk būs vienādas – avārija un slimnīca, vai kapi, ja nepaveicas. Nežēlīgi, bet patiesi…

  2. Faktiski Medemciemā ir Dienvidu tilta pieslēgums Jelgavas šosejai. Tas nekas, ka caur dārziņiem, uz (30) – plūsma ir liela šeit.

  3. Neatbalstu nedz apli, nedz luksaforus. Mendele braukt pa sarkano ir plaši izplatījusies. Kārtīgus gulošos policistus uz tā ceļa, no kura nav priekšroka, 50 km/h un radars uz galvenā. Vai arī – aizliedzam kreisos pagriezienus un uz Jelgavas lielceļa uztaisām divas apgriešanās vietas. Plus vēl ieskriešanās un bremzēšanas joslas. Ja rīkojas šādi, tad var uzlikt arī kārtīgu sētu, lai ļaudis tur neklimstu pāri.

  4. Luksofors veidos pamatīgus sastrēgumus. Vislabākais risinājums būtu aplis.

  5. Uzliktu kaut vai pastāvīgu radaru un ātrumu pirms krustojuma uz 50 km/h, tad varētu izbraukt arī bez luksofora, tagad , kad nestāv radars, tos 70 jau tāpat neievero, tāpēc arī no Medemciema izbraucot rinda veidojas! Un kas izdomājis pašā Medemciemā tos 30 km/h uzlikt?!? Tur taču ietve 2 metrus no brauktuves, bērnu iestāžu nav, uz 30 nemaz pabraukt nevaru ar 3 L auto !!!

  6. Ta ar bus,kamer kepka neuzbuves dienvidu tilta savienojumu ar viengatvi un neatbrivos purvu no tranzita satiksmes

  7. Es ar tur dzivoju,nu traki traki tas krustojums,kā saveda kārtībā un uzlika asfalta segumu kas iet cauri visam Medemciemam uz Bauskas šosejas pusi tā mašīnu brauc 2 x vairāk,te pēc svetafora kā prasās..!!!!Pāris gadus atpakaļ jau solija ka tiks kas darits lietas labā,bet solīts makā nekrīt,klusums……….

  8. Pagaidisim ka bus kartejie liiķi šai krustojuma un tad VARBÙT sāksim domāt par luksafora ieviešanu!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+