×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
28. augusts, 2015
Drukāt

Kad trenējos, viņas ir blakus. Saruna ar Mārtiņu Pļaviņu

Foto - Oskars LudvigsFoto - Oskars Ludvigs
Mārtiņš Pļaviņš

Dzimis 1985.gada 8.maijā.

Precējies, sieva Liene, divas meitas – Keita (5) un Eva (1,4)

Iesaka aktīvu atpūtu dabā un garos pārlidojumos skatīties seriālus.

– Augusts ir pludmales volejbola sezonas vidus, – saka Latvijas un pasaules pludmales volejbola spēcīgākais spēlētājs aizsardzībā MĀRTIŅŠ PĻAVIŅŠ. Viņš priecājas par Aleksandra Samoilova un Jāņa Šmēdiņa labo startu Eiropas čempionātā, kas atnesa volejbolistiem zelta medaļas. Pats mēneša beigās dosies uz Grand Slam turnīru Polijā, lai cīnītos par ceļazīmi uz Pasaules kausu pludmales volejbolā. Kopā ar Mārtiņu brauks arī lielākie līdzjutēji – ģimene. Plānots, ka sievai Lienei un abām meitām šoreiz pievienosies arī Mārtiņa mamma.

– Ja ir iespēja ņemt līdzi ģimeni, ta noteikti tiek izmantota, – piebilst volejbolists un stāsta, ka dzīvesbiedre un meitas – piecgadīgā Keita un nu jau arī gadu un četrus mēnešus vecā Eva – klātienē ne tikai vēro viņa sacensības, bet dodas arī līdzi uz treniņiem – vasarā uz visiem, izņemot dienas, kad ir ļoti slikts laiks. Bērni pavada dienu ārā, pie jūras spēlējoties un dauzoties.

Jau tagad vecākajai meitai ir liela interese par pludmales volejbolu, prasa, lai tētis treniņos uzspēlē ar viņu. – Ja viņas izvēlēsies spēlēt pludmales volejbolu, es būšu tikai par un priecīgs, – pauž Mārtiņš.

Kā sportists izmēģinājis daudzas izvēles un atzīst: ne vienmēr viņa izvēles ir bijušas tās pareizākās, taču līdzās tām iegūta pieredze un pārliecība par pareizo ceļu sportā, kas būtu jāsāk jau no pašas bērnības.

Zīmīgi, ka volejbols palīzējis Mārtiņam satikties un iepazīties ar nākamo sievu. Tikušies sacensībās, kurās piedalījusies arī Liene. Tolaik izsisties pludmales volejbolā sievietēm bijis krietni grūtāk, tāpēc Liene vairāk uzmanības veltījusi studijām, un randiņu posmu ar iepazīto puisi pamazām aizstājusi ģimenes dzīve, kurā volejbolam kā hobijam vienmēr atradīsies vieta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+