Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
4. novembris, 2015
Drukāt

Kad un kā mazgāt matus, lai tie izskatītos lieliski

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katra cilvēka matu kopšanas grafiks ir krasi atšķirīgs, tas atkarīgs no daudz faktoriem, piemēram, cik bieži tu veic fiziskas aktivitātes un cik daudz sebuma izdala tavu matu folikulas.

Tomēr ir lietas, kas attiecas uz visiem. Par matu skaistumkopšanas padomiem eksperta viedokli sniegusi Halli Bivona no Džona Bereta skaistumkopšanas salona.

Cik bieži mazgāt matus
Smalki mati: Vislabāk būtu to darīt katru otro dienu. Pie šāda režīma mati nekļūs pārāk taukaini, un tu ļausi dabīgajām eļļām tos pabarot.

Vidēji biezi un biezi mati: Sākot no mazgāšanas katru trešo dienu līdz pat mazgāšanai reizi nedēļā. Bieziem matiem nepieciešams ilgāks laiks, lai uzsūktu dabīgās eļļas, un tie tik ātri nesataukojas, kā to dara plāno mati. Reizi nedēļā būtu nepieciešams pabarot matus, ieklājot tajā dziļi barojošu masku.

Ķīmiski bojāti mati: Matu mazgāšana jāveic atkarībā no to tekstūras, bet šajā gadījumā pa nakti vari matos atstāt kondicionieri. Galvā vari uzvilkt dušas cepuri, lai nenosmērētu gultasveļu – dabīgais siltums kondicionierim ļaus labāk iesūkties matu struktūrā.

Pievienot komentāru

Sodas maska pret maisiņiem zem acīm. Iedarbīgi!Vienkārša maska palīdz novērst maisiņus zem acīm, tumšos lokus un pietūkumu.
Bēgot no sala uz siltajām zemēm. Kuri ir iekārotākie latviešu galamērķi? (1)Ēģiptes vietā vairāk piedāvā Vidusjūras valstis Eiropas pusē
Lūk, kādu matu krāsu var iegūt, liekot lietā "Nutellu"! (1)Izrādās, ka matus var nokrāsot ne tikai ar matu krāsu. Šis frizieris šādam mērķim izmanto garšīgu kombināciju – Nutellu un kondensēto pienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+