×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. jūnijs, 2016
Drukāt

Kad Vēzī mostas lauvas gars. Planētu ietekme, Saulei ejot caur šo zvaigznāju

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Nav noslēpums, ka katrs cilvēks šo pasauli un apkārt notiekošo redz pa savam, tāpēc turpmāko gadu aicinu paraudzīties uz katras zodiaka zīmes pārstāvja īpašo skatījumu.

Vēzis ir pārliecināts, ka no visām zodiaka zīmēm ir visjūtīgākais un saimnieciskākais cilvēks ģimenē. Ko gan citi bez viņa iesāktu? Labprāt savā namā uzņem ciemiņus un izrāda saimniecību. Bet, ja kāds grib pretendēt uz viņa teritoriju vai apdraudēt to, kas viņam pieder, Vēzī mostas lauvas gars un spēks, lai aizstāvētu savas vērtības un mantu. Pret tuvākajiem cilvēkiem izturas diezgan kritiski un bieži mēdz aizrādīt viņiem nepadarītos darbus vai piesieties pie mazsvarīgiem sīkumiem.

Mājā un ģimenē uzskata, ka jābūt vienam pret otru iecietīgiem un saprotošiem, kas ne vienmēr pašiem izdodas. Bet pie tā jau, protams, vainīgi ir mājinieki. Ja Vēzis ir nolēmis atpūsties vai izklaidēties, tad tā, lai būtu pa īstam un no sirds. Tāpēc viņš piedalās tikai tajos pasākumos, kas pašam patīk. Ja nepatīk, atradīs attaisnojošu iemeslu, lai uz pasākumu neietu. Par savu veselību grib būt skaidrībā, ja kas sāp, tad zināt, kāds tam iemesls.

Apstaigās vairākus speciālistus, lai pārliecinātos par diagnozes pareizību, un darīs visu, kas paša spēkos, lai atkal justos labi. Darba jomā Vēzi interesē tikai tas, kas attiecas uz viņa tiešajiem pienākumiem un iespējām pakāpties pa karjeras kāpnēm. Sava dzīves partnera izraudzīšanā ir gana izvēlīgi, jo tam jābūt tādam, kas pats par sevi var pastāvēt un nesēdēs uz Vēža kakla. Ja partneris ir izvēlēts, tad tas tiek “noprivatizēts” uz visu atlikušo dzīvi.

Citu manta un sasniegumi Vēzim īpašu interesi neizraisa, ja vien viņš to negrib iegūt savā īpašumā. Ja lieta nonāk līdz darījuma līguma slēgšanai vai kāda juridiska jautājuma kārtošanai, Vēzī mostas īsts šaha meistars. Tiek apsvērts katrs solis un vārds. Svarīgākais, lai partneris domā, ka viss notiek pēc viņa plāniem.

Karjerā un dzīvē Vēzim vajag kustību un virzību uz priekšu un uz augšu. Vienmuļš rutīnas darbs noved pie spēku izsīkuma un intereses zuduma par pienākumiem. Par draugiem izvēlas tos, kas atbilst viņa vērtību kritērijiem un kam no Vēža neko nevajag. Un visbeidzot – paši sevi vienmēr šaustīs par to, ka grūti pieņemt lēmumus, un pat tad, ja lēmums pieņemts, vēl kādu laiku bažīsies par savas izvēles pareizību.

Lasi tālāk un uzzini, kāda būs planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+