Mobilā versija
+1.8°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Kādā dzīvoklī Rīgā atrod bada novārdzinātu suni

Foto - Ofigenno.ccFoto - Ofigenno.cc

Vakar, 28. aprīlī kādā dzīvoklī Rīgā atrasts suns, kurš atstāts bez ēdiena un dzeramā, informēja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki devās uz izsaukumu Viestura prospektā, kur kādā dzīvoklī ilgstoši bija atstāts bezpalīdzīgā stāvoklī suns. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus sagaidīja dzīvokļa īpašniece, kura paskaidroja, ka dzīvokli izīrē paziņai. Dzīvokļa īpašniecei izskaidroti lietas apstākļi un noskaidrots, ka viņa jau ir informēta par minēto situāciju, bet uz telefona zvaniem paziņa neatbild.

Sieviete atslēdza durvis, dzīvoklī neviena nebija, palicis bija tikai gaiši brūnas krāsas taksim līdzīgs suns. Dzīvniekam nebija ne pārtika, ne dzeramā ūdens.

Par notikušo informēta dzīvnieku patversme, kura piekrita uzņemt suņuku. Pret suņa saimnieci uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par dzīvnieka turēšanas prasību pārkāpšanu. Likums paredz, ka par šādu pārkāpumu fiziskajām personām izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no 7 līdz 350 euro.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (5)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+