×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
1. decembris, 2016
Drukāt

Kādā dzīvoklī Rīgā šaušalīgos apstākļos atrod pusbadā atstātus puisēnus (6)

Foto RPPFoto RPP

28.novembrī likumsargi kādā dzīvoklī Ķengaragā atraduši divus pusbadā atstātus puisēnus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Likumsargi devās uz izsaukumu Ķengaragā, kur kādā dzīvoklī bez aprūpes bija palikuši divi puisēni.
Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policistus sagaidīja netālu esošā krīzes centra darbinieki un bērnu mātes paziņa, kurš atslēdza dzīvokļa durvis. Vīrietis paskaidroja, ka bērnu māte jau nedēļu nav bijusi mājās, jo aizgājusi pie paziņām lietot alkoholu. Vīrietis paskaidroja, ka ienācis pāris reizes apraudzīt zēnus, taču māte tā arī ne reizi nav mājās pie bērniem ieradusies. Vīrietis pastāstīja, ka ar sievieti viņam ir vēl viens kopīgs bērns, kurš mācās internātskolā. Piebilstot, ka bez šiem trīs bērniem sievietei esot arī pirmsskolas vecuma meita, kuras atrašanās vietu viņš nezinot.

Ieejot dzīvoklī, pamanīti divi zēni, kuri tobrīd gulēja netīrā gultā un skatījās multfilmas. Puikas bija ģērbti netīrās drebēs, kā arī ilgstoši nebija mazgāti. Dzīvokļa apskates laikā konstatēts, ka bērni uzturas antisanitāros apstākļos, kā arī viņi ir atstāti bez pārtikas.

Krīzes centra darbinieki policistiem pastāstīja, ka dzīvoklis jau vairākkārtīgi apsekots, taču līdz šim dzīves apstākļi esot bijuši krietni labāki. Bērnu mātes draugs abus zēnus apģērba un nodeva policistiem. Piecus un divus gadus vecie zēni nogādāti krīzes centrā.

Par notikušo informēta Rīgas Bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tur nu gan vajadzēja aizvest tiesībsargu Jansonu,jo viņš ir pret bērnu namiem,kur gan NEKAD !! nekas tāds nebūtu iespējams.T.s. māte saņem bērnu pabalstus un ar alkaniem nodzer,bet tomēr KUR IR tās institūcijas kurām jāseko tādām “ģimenēm”?????Ierēdņu ka biezs ar labām algām,bet jēgas nekādas,tik vien kā TV kameru priekšā padižoties.
    BĒRNI MŪSU NĀKOTNE !!!!!!!— ????????

    • Idioti jūs esat gatavie, kā jūs ubaga grašus varat dēvēt par pabalstiem, un ja mātes nodzerās, tad arī tikai tādēļ, ka valsti pārvalda tādi paši idioti, kā jūs, kam ir pie pakaļas bērnu labklājība un izdzīvošanas iespēja, mēģiniet visi šeit stulbeņi izdzīvot ar 11 eiro un vēl bērnu uzturēt, kā lai cilvēks nenodzerās, ja tu esi lieks un nevienam nevajadzīgs, bet no tevis tik prasa atbildību, bet pretīm pamet suņa kaulus. Tas ir kauns valdībai un tādiem nejēgām kā jūs kritiķi!

  2. Maksājiet tik vēl pabalstus daudzbērnu mātēm!

Draugiem Facebook Twitter Google+