Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
1. decembris, 2016
Drukāt

Kādā dzīvoklī Rīgā šaušalīgos apstākļos atrod pusbadā atstātus puisēnus (4)

Foto RPPFoto RPP

28.novembrī likumsargi kādā dzīvoklī Ķengaragā atraduši divus pusbadā atstātus puisēnus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Likumsargi devās uz izsaukumu Ķengaragā, kur kādā dzīvoklī bez aprūpes bija palikuši divi puisēni.
Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policistus sagaidīja netālu esošā krīzes centra darbinieki un bērnu mātes paziņa, kurš atslēdza dzīvokļa durvis. Vīrietis paskaidroja, ka bērnu māte jau nedēļu nav bijusi mājās, jo aizgājusi pie paziņām lietot alkoholu. Vīrietis paskaidroja, ka ienācis pāris reizes apraudzīt zēnus, taču māte tā arī ne reizi nav mājās pie bērniem ieradusies. Vīrietis pastāstīja, ka ar sievieti viņam ir vēl viens kopīgs bērns, kurš mācās internātskolā. Piebilstot, ka bez šiem trīs bērniem sievietei esot arī pirmsskolas vecuma meita, kuras atrašanās vietu viņš nezinot.

Ieejot dzīvoklī, pamanīti divi zēni, kuri tobrīd gulēja netīrā gultā un skatījās multfilmas. Puikas bija ģērbti netīrās drebēs, kā arī ilgstoši nebija mazgāti. Dzīvokļa apskates laikā konstatēts, ka bērni uzturas antisanitāros apstākļos, kā arī viņi ir atstāti bez pārtikas.

Krīzes centra darbinieki policistiem pastāstīja, ka dzīvoklis jau vairākkārtīgi apsekots, taču līdz šim dzīves apstākļi esot bijuši krietni labāki. Bērnu mātes draugs abus zēnus apģērba un nodeva policistiem. Piecus un divus gadus vecie zēni nogādāti krīzes centrā.

Par notikušo informēta Rīgas Bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tur nu gan vajadzēja aizvest tiesībsargu Jansonu,jo viņš ir pret bērnu namiem,kur gan NEKAD !! nekas tāds nebūtu iespējams.T.s. māte saņem bērnu pabalstus un ar alkaniem nodzer,bet tomēr KUR IR tās institūcijas kurām jāseko tādām “ģimenēm”?????Ierēdņu ka biezs ar labām algām,bet jēgas nekādas,tik vien kā TV kameru priekšā padižoties.
    BĒRNI MŪSU NĀKOTNE !!!!!!!— ????????

  2. Maksājiet tik vēl pabalstus daudzbērnu mātēm!

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (57)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+