Praktiski
Mājas

Kāda ir dzīve pilī? Apskati Allas Pugačovas un Maksima Galkina plašo rezidenci Maskavas pievārtē0

Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova kopā ar vīru Maksimu Galkinu un abiem bērniem vasaru pavada Jūrmalā. Taču kāda ir viņas dzīvesvieta Krievijā? Kādos apartamentos dzīvo, atpūšas, guļ un priecājas par dzīvi populārā dziedātāja?

Alla Pugačova un Maksims Galkins cenšas sargāt savu privāto dzīvi. Jau vairākus gadus viņi dzīvo īstā pilī ciematā ar interesantu nosaukumu – Dubļi (Грязь). Ielūgumu viesoties pie viņiem saņem tikai atsevišķi cilvēki. Nav jau arī nekas nosodāms, jo katrs tomēr vēlas dzīvot klusu un mierīgu dzīvi, kur sveši deguni neurķējas un nemeklē kādas blusas. Īpašums tiek rūpīgi apsargāts.

Abu slavenību īpašums aizņem vienu ha zemes. Pils kopējā platība ir 3000 kvadrātmetru, tajā ir 6 stāvi, 20 dzīvojamās istabas, 5 viesistabas, kravas lifts, pazemes garāža 4 mašīnām, oranžērija, ziemas dārzs. Vēl ir divas atsevišķas mājiņas apkalpojošajam personālam.

Pils interjers veidots klasiska viktoriānisma stilā, tāpēc visas mēbeles ir darinātas “vecmodīgā” izskatā. Pirmajā stāvā atrodas milzīga zāle ar lielu ozolkoka galdu, kamīnu un lustru no Murano stikla. Līdzīgas lustras rotāja Nikolaja II rezidenci.

Pirmajā stāvā, protams, ir arī virtuve, kura aprīkota ar visjaunākajām tehnoloģijām. Tās vērtību speciālisti novērtējuši 700 000 eiro apmērā.

Maksima un Allas guļamistaba atrodas pils augšējā stāvā. Tā iekārtota itāļu stilā. Guļamistabā var nokļūt gan ar liftu, gan pa kāpnēm, kuras saimniekiem izmaksājušas 100 000 eiro. Allai ir arī atsevišķa istaba, kura ir ieturēta sarkanos toņos.

Mājokļa iekārtošana Maksimam ir krietni izmaksājusi. Piemēram, tapetes tika pirktas vidēji par 77 eiro rullī (tika nopirkti vairāk nekā 300 ruļļi dažādu tapešu). Savukārt aizkari izmaksāja 500 eiro metrā. Kvadrātmetrs vitrāžas logu maksāja 300 eiro.

Sevišķi lepns Maksims Galkins ir par savu bibliotēku – milzīga istaba, kurā gŗamatas izvietotas ar roku darinātos ozolkoka plauktos. Tās vērtība vien tiek lēsta aptuveni 300 000 eiro apmērā.

Lai šādu pili uzturētu kārtībā, vajadzīgs krietns pulks apkalpojošā personāla – mājkalpotājas, pavāri, dārznieks (labāk divi), baseina tīrītājs, apsardze. Starp citu, Galkins priekšroku dod strādniekiem no Filipīnām, jo tie neprot krievu valodu un nevar neko pastāstīt žurnālistiem par abu slavenību privātās dzīves noslēpumiem. Kopumā katru mēnesi mājas uzturēšana prasa septiņus astoņus tūkstošus eiro, jo par gāzi vien nākas samaksāt 310 eiro katru mēnesi.

Galerijas nosaukums

Avots: trollno.com

LA.lv