Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kāda ir gredzenu loma uz katra pirksta? Tie ietekmē mūsu dzīvi, uzsver ezoteriķi!0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Šifrēta informācija

Atšifrējot, ko nozīmē gredzeni uz pirkstiem, gūstam nozīmīgu informāciju un netieši arī zināmu varu pār to nēsātājiem. Pirmkārt, pats gredzens bieži vien tā nēsātājiem ir talismans, kas nereti kļūst par tā īpašnieka pašu iecienītāko un unikālāko lietu. Otrkārt, saskaņā ar hiromantiem, svarīgs ir ne tikai pats gredzens, bet pirksts, uz kura gredzens tiek nēsāts. Turklāt arī psihologi jau labu laiku cenšas izskaidrot, ko nozīmē gredzena nēsāšana uz konkrēta pirksta.

Tā ir savā veidā šifrēta informācija, ko cilvēks neapzināti sūta pasaulei. Liels un spilgts gredzens runā par draudīgu personu, kurai reizēm ir nosliece uz histēriju. Gredzena klātbūtne jau pati par sevi norāda uz personas pārliecību un zināmu augstprātību.

Mistiķi pieļauj, ka katrs rokas pirksts simbolizē noteiktas cilvēka īpašības, un maģiskais atribūts gredzena veidolā tikai pastiprina vai pavājina šo īpašību signālu. Parasti gan cilvēki nēsā gredzenus, iepriekš nedomājot par gredzena nēsāšanas nozīmi. Savukārt gredzena akmeņus izvēlas nevis saskaņā ar to mistiskajām īpašībām, bet gan drīzāk vadoties pēc noskaņojuma vai pieskaņotā apģērba. Tomēr, ņemot vērā noteiktas pazīmes, ir iespējams izdarīt secinājumus par kādu personu, noteikt cilvēka noskaņojumu un raksturu.

Gredzeni uz pirkstiem ir interesanti ne tikai pēc novietojuma uz pirksta, bet arī pēc gredzena formas. Piemēram, ovālie akmeņi piešķir rokām smalkumu, bet lieli apaļi akmeņi nav vēlami īsa auguma sievietēm ar smalkiem pirkstiem.

Lūk, tādā veidā hiromanti atšifrē, ko nozīmē gredzenu nēsāšana uz pirkstiem! Kā redzams, gredzenus var nēsāt ne tikai kā rotājumus vai talismanus, bet tie var kalpot arī kā attiecīgu īpašību attīstītāji vai nomierinātāji. Gredzeni var atklāt tavu “es” un daudzas tavas slēptās īpašības.

Īkšķis

Īkšķis tiek uzskatīts par Marsa pirkstu.

Gredzenu uz šī pirksta nēsā emocionāli cilvēki ar spēcīgu enerģiju. Viņi ir impulsīvi, spējīgi sarunāt daudz lieka. Viņi izceļas ar tiešumu un to nenoliedz.

Intuitīvi viņi cenšas kaut nedaudz “atdzist”, uzvelkot uz īkšķa gredzenu. Tātad, ja persona pirmajā randiņā uzvelk gredzenu uz īkšķa, viņa neapzināti mēģini nomierināt iekšējo agresiju un cenšas veidot harmoniskas attiecības, lai atrastu kopīgu valodu ar sarunu partneri.

Rādītājpirksts

Rādītājpirksts ir Jupitera pirksts. Uz šī pirksta gredzenu nēsā nedroši, pēc dabas neizlēmīgi cilvēki, kuriem ir grūtības sazināties un kuri ir viegli ietekmējami.

Gredzens uz šī pirksta runā par personas vēlmi iegūt pašapziņu un līdera īpašības. Uz šī pirksta uzlikts gredzens var nozīmēt nopietnus nodomus un vēlmi iekarot.

Vidējais pirksts

Saturns ir atbildīgs par vidējo pirkstu. Uz šī pirksta bieži valkā ģimenes rotaslietas, tādējādi cenšoties uzsvērt saikni ar saviem senčiem.

Zemapziņā šie cilvēki tic savam liktenim. Nēsājot gredzenu uz šī pirksta, cilvēki tic, ka gredzens vājina likteņa ietekmi un atbrīvo cilvēku, piešķirot viņam garīgo spēku.

Ja cilvēks uz tikšanos ieroda, uzlicis gredzenu uz vidējā pirksta, esi pārliecināts, ka šim cilvēkam tikšanās ar tevi ir sūtīta no augšas.

Zeltnesis

Zeltnesis tradicionāli tiek saistīts ar sauli. Ja cilvēks nēsā gredzenus uz šī pirksta, tas nozīmē, ka viņš aizraujas ar skaistumu un greznību.

Saistītie raksti

Šis cilvēks pēc dabas gaida prieku, un viņš ir nebeidzams romantiķis. Randiņa laikā gredzens uz šī pirksta parāda tā nēsātāja labo garastāvokli un viņa romantiskos nodomus.

Mazais pirkstiņš

Mazais pirkstiņš ir Merkura pirksts. Cilvēki, kuri nēsā gredzenu uz šī pirksta, ir apveltīti ar asu prātu, un viņi ir aizrāvušies ar intrigām. Viņi pēc dabas mīl flirtēt, ir narcistiski un mainīgi, viņiem nav svešas azartspēles. Gredzens uz šī pirksta mazina šīs īpašības. Ja runā par randiņiem, tad šie cilvēki diezgan labi izpratīs reālo situāciju, un viņi flirtēs.

Avots: “Mirror-Venus”

LA.lv