×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
13. maijs, 2018
Drukāt

Kāda ir gredzenu loma uz katra pirksta? Tie ietekmē mūsu dzīvi, uzsver ezoteriķi!

1. Šifrēta informācija

1no6
ring-1692713_640

Atšifrējot, ko nozīmē gredzeni uz pirkstiem, gūstam nozīmīgu informāciju un netieši arī zināmu varu pār to nēsātājiem. Pirmkārt, pats gredzens bieži vien tā nēsātājiem ir talismans, kas nereti kļūst par tā īpašnieka pašu iecienītāko un unikālāko lietu. Otrkārt, saskaņā ar hiromantiem, svarīgs ir ne tikai pats gredzens, bet pirksts, uz kura gredzens tiek nēsāts. Turklāt arī psihologi jau labu laiku cenšas izskaidrot, ko nozīmē gredzena nēsāšana uz konkrēta pirksta.

Tā ir savā veidā šifrēta informācija, ko cilvēks neapzināti sūta pasaulei. Liels un spilgts gredzens runā par draudīgu personu, kurai reizēm ir nosliece uz histēriju. Gredzena klātbūtne jau pati par sevi norāda uz personas pārliecību un zināmu augstprātību.

Mistiķi pieļauj, ka katrs rokas pirksts simbolizē noteiktas cilvēka īpašības, un maģiskais atribūts gredzena veidolā tikai pastiprina vai pavājina šo īpašību signālu. Parasti gan cilvēki nēsā gredzenus, iepriekš nedomājot par gredzena nēsāšanas nozīmi. Savukārt gredzena akmeņus izvēlas nevis saskaņā ar to mistiskajām īpašībām, bet gan drīzāk vadoties pēc noskaņojuma vai pieskaņotā apģērba. Tomēr, ņemot vērā noteiktas pazīmes, ir iespējams izdarīt secinājumus par kādu personu, noteikt cilvēka noskaņojumu un raksturu.

Gredzeni uz pirkstiem ir interesanti ne tikai pēc novietojuma uz pirksta, bet arī pēc gredzena formas. Piemēram, ovālie akmeņi piešķir rokām smalkumu, bet lieli apaļi akmeņi nav vēlami īsa auguma sievietēm ar smalkiem pirkstiem.

Lūk, tādā veidā hiromanti atšifrē, ko nozīmē gredzenu nēsāšana uz pirkstiem! Kā redzams, gredzenus var nēsāt ne tikai kā rotājumus vai talismanus, bet tie var kalpot arī kā attiecīgu īpašību attīstītāji vai nomierinātāji. Gredzeni var atklāt tavu “es” un daudzas tavas slēptās īpašības.

  1. Šifrēta informācija
  2. Īkšķis
  3. Rādītājpirksts
  4. Vidējais pirksts
  5. Zeltnesis
  6. Mazais pirkstiņš

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+