×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
22. februāris, 2018
Drukāt

Kāda jēga strādāt, ja nevar ne par ko samaksāt: Sigita izstāsta savu stāstu (12)

Ekrānšāviņš no TV3 raidījuma sižetaEkrānšāviņš no TV3 raidījuma sižeta

Sigita strādā Rīgā degvielas uzpildes stacijā, taču viņai nemaksā algu, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”. Alga jaunajai sievietei vadībai jāizlūdzas, jo ik mēnesi tā netiek saņemta.

Jaunā pārdevēja vērsās pie televīzijas, jo saviem spēkiem nopelnīto neiegūt. Sazināties ar firmas vadību ir problemātiski.

Slikta pieredze ar šo darba devēju ir arī citiem darbiniekiem. Raidījums vēsta, ka firma nosaukumu regulāri maina. Bet pašam benzīntankam ir ļoti atpazīstama preču zīme.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Rakstiet VDI iesniegumu, var ari latvija.lv portala uzrakstit.

 2. ja nav drosmes nosaukt šo iestādi vārdā. Tā svilpodama priecīgi darīs tā tālāk.

 3. nu tad jaatstaj dzimtene un surpu…uz ziemeliriju…tak vajag stradniekus.

 4. Kristiga organizacija Jauna npaaudze ari ekspluate vergus.Es pats esmu no viniem cietis.

 5. Manuprāt vajadzētu vismaz uz pusi samazināt visu šo liekēžu bandas valsts pārvaldē un daļu no viņu algām novirzīt prēmijās žurnālistiem. Pēdējā laikā žurnālisti paveic vairāk, nekā VID, EP, KNAB un vēl citas organizācijas kopā, un tad, kad žurnālisti viņiem “iebāž” degunā konkrētus faktus par kārtējām nekārtībām, beidzot sāk gliemežu ātrumā rīkoties

 6. Un tad šāds darba devējs brēc par slinko tautu, kas negrib strādāt, bet brauc prom uz ārzemēm “laimi meklēt”…Un brēc par darbinieku trūkumu un taisās vest strādāt gribētājus no ārzemēm.

 7. Lūk, viens no gadījumiem, kas grauj Latvijas drošību un apdraud valsts pastāvēšanu. Ierēdņi skatās papīrus un izčurā kafiju ekselentās tualetēs. Tādi kantori kā VID, Darba inspekcija uc. no saviem kantoriem uz ielas svaigu gaisu neiet paelpot…Tikmēr tauta balso ,,ar kājām,, , kāds- mēģina cīnīties. Reizēm kaut ko arī panāk, ja netiek skartas VARNEŠU intereses. Tieslietu sistēma Manā valstī ir sapuvusi, un, diemžēl, es neko nevaru izdarīt, lai kaut ko mainītu. Tikmēr drošībnieks Maizītis & CO skandalējas par bankām.(: Garantēts- simtgades grandiozākais šovs- v ē l ē š a n a s!

  • Pasi ievelat , tadu Valdibu , Saeimu , ta ka , nav ko raudat ! Vairak balsojiet , par Usakovu , ne to vien , redzesiet ! Un , vispar ! Kamdel netiek publiskota Usakova algas lielums un visas piemaksas ? Tad JUS redzetu , ka dzivo Rigas izzadzejs !!!

   • Balsojot par uznēmēju partijām ,darba nēmēji nekādus būtiskus sava stāvokļa uzlabošanā nesagaidīs. Jābalso par sociāldemokrātiskām partijām ,tikai Latvijā tādi ietekmīgi sociāldemokrāti nemaz nav. LSDSP iedzīta galīgā pagrīdē ,Ušakova vadītā tāda pussociāldemrātiska ,taču ja nekā labāka nav ,tad atliek vien balsot par Ušakova vadīto politisko spēku. Mūsu masu saziņas līdzekļi visu politisko konkurenci sadala tā :latviskās un krieviskās partijas ,taču būtu jādala :darba devēju(uzņēmēju )partijas un darba ņēmēju (sociāldemokrātiskās ) partijas un strādājošam cilvēkam kuram ienākumi ir tikai darba alga būtu jābalso par sociāldemokrātiem. Pašreiz Latvijā vismaz vārdos sociāldemokrātus pārstāv Ušakovs, citu labāku nav , ja ir, tad viņiem nav nekādas ietekmes.

    ;

    • o, JĀ! Džipu sociāldemokrātu partija, kurai par sociāldemokrātiem nav ne mazākā priekšstata, noteikti visu uzlabos. Pārcels Rīgas uz Krieviju orientēto un krieviem raksturīgo pārvaldes sistēmu uz visu Latviju. Vai ar Rīgas Satiksmi un pārējām afērām nepietiek?

     • Bet ja labāku nav,no tādiem pussociālistiem kaut ko tomēr izspiedīsi ,bet no kapitālista pat siltu s…du nedabūsi. Taču atliek tik izmantot saukli “krievi nāk” un tik balsos par tām izspiedēju un asinssūcēju pārstāvētām (latviskām) partijām.

Draugiem Facebook Twitter Google+