Latvijā
Kriminālziņas

Kādā lauku viensētā atklāj iespaidīgus munīcijas krājumus 4

Foto Valsts policija

Vakar, 20.jūnijā, Aknīstes pagastā likumsargi kāda 1947.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā atsavinājuši ievērojamu daudzumu nelikumīgi glabātu munīciju, kā arī ieročus un nelegāli glabātas cigaretes, portālu LA.lv informēja Valsts policijā (VP).

Minētajā adresē, administratīvās lietvedības ietvaros, saņemot tiesas sankciju, tika izņemtas 72 dažādas kalibra patronas, viena medību bise,viena mazkalibra bise ar optisko tēmekli, kā arī 200 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām. Šo darbību veikšanai bija piesaistīts arī kinologs ar diviem dienesta suņiem.

Galerijas nosaukums

Aizturētais vīrietis, jau 2014.gadā ir bijis nonācis policijas redzeslokā saistībā ar nelegālo akcizēto preču apriti.

Par minēto faktu pret 1947.gadā dzimušu vīrieti policijā ir uzsākts kriminālprocess par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šobrīd policija skaidro izņemtās munīcijas, ieroču un cigarešu izcelsmi, kā arī izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

LA.lv