Sports
Ziemas sports

Kāda nākotne sagaida bobsleja komandu pēc Dreiškena lēmuma1

EPA/LETA

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir sagatavojis jaunāko reportāžu no Phjončhanas, uz sarunu aicinot Latvijas bobsleja federācijas ģenerālsekretāru Zinti Ekmani. Intervijā Zintis atklāj, kāds bija ceļš līdz olimpiskajai bronzai un kāda nākotne sagaida bobsleja komandu pēc stūmēja Daumanta Dreiškena aiziešanas.

Bobslejisti Latvijai uzdāvināja vienīgo medaļu Olimpiādē, un Zintis Ekmanis intervijā atklāj, cik lielu spriedzi sportisti izjuta, cīnoties par panākumiem.

Neskatoties uz medaļu, bobsleja komandas sastāvā plānojas izmaiņas – stūmējam Daumantam Dreiškenam šī olimpiāde, iespējams, ir pēdējās sacensības karjerā. Zintis Ekmanis skaidro, kādi ir komandas turpmākie plāni un kurš nākotnē varētu aizstāt Daumantu.

Saistītie raksti

Federācijas ģenerālsekretārs ir atklāts – sportistiem uzstādīta augsta latiņa, un būs daudz jāstrādā, lai sagatavotu jaunus, spēcīgus bobslejistus.

Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straumē un internetā.

Skatītāji ir aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

LA.lv