×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
4. februāris, 2018
Drukāt

Saņem kosmisku elektrības rēķinu: namam Rīgā rodas ļoti nepatīkama situācija (2)

Lielo rēķinu sanēmusī iedzīvotāja.Lielo rēķinu sanēmusī iedzīvotāja.

Kāda daudzdzīvokļu mājā Sarkandaugavā iedzīvotāji janvārī saņēmuši nepatīkamu pārsteigumu – rēķinu, kurā pozīcija “koplietošanas elektrība” skaidri un gaiši rādīja, ka jāmaksā 50 eiro līdzšinējo divu, trīs eiro vietā.

Nama iedzīvotāja Liene zvanījusi uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC), kur ieteikuši rēķinu tomēr samaksāt, lai neveidojas parāds un neaug procenti, paralēli turpinot cīņu ar atbildīgajiem.

Rīgas namu pārvaldnieks, kas ir šīs mājas apsaimniekotājs, raidījumam “Degpunktā” paskaidro, ka viņi šobrīd nekādus nelegālus elektrības pieslēgumus nav konstatējuši un visi jautājumi adresējami “Sadales tīklam”, kas aprēķina izlietotās elektroenerģijas daudzumu attālināti ar viedo skaitītāju palīdzību. Izrādās “Sadales tīkli” problēmu konkrētajā mājā konstatējuši jau sen. Problēma novērsta, bet tika aprēķināta maksa, kas nebija pieskaitīta līdz šim.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ko viņi te blefo.Man izlīdzinātais ir pārmaksāts,bet jaunais rēķins ir lielāks uz pusi par iepriekšējo gadu.Pa pašu elektrību maz,bet tie pakalpojumi ar tik drastiskām cenām.Vai tiešam nav vairs tiem zagļiem kauna un neviens nevar tos zagļus apturēt?Drīz mums pēdējo ādu novilks.Cik ilgi mēs tauta spēsim par visu maksāt visiem bezgožiem?Tik līdz kaut kur viņiem peļņa krītas tā mums pieliek it nesamaksātus parādus.

  2. Tas taču ir pašsaprotami…mēs tak dzīvojam latvijā.neatkarīgā piedevām…tas ir kad nekas no tevis nav atkarīgs …arī rēķins par elektrību….

Draugiem Facebook Twitter Google+