×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. februāris, 2015
Drukāt

Krievu laikraksts Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci iepinis kampaņā pret biļešu cenu celšanu (10)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

“Mūrniece grib nomainīt Ušakovu?” – raksts ar šādu nosaukumu publicēts avīzē “Vesti segodņa” 30. janvārī. Zīmīgi, ka tam pat nav autora, vien norāde “Vesti.lv”.

Šis pats sacerējums atrodams arī laikraksta interneta versijā. Tur gan norādīts, ka tā autors ir kāds Vladimirs Bučeļņikovs, kurš interneta portālam līdz šim gatavojis vien ārzemju un izklaides ziņas, bet nu pēkšņi kļuvis par politisko aizkulišu speciālistu.

Politiski virsrakstu gan nevarētu dēvēt par pilnīgi aplamu – labi zināms, ka Saeimas priekšsēdētājas pārstāvētā Nacionālā apvienība kopā ar “Vienotību” Rīgas domē ir opozīcijā un to mērķis ir panākt varas maiņu galvaspilsētā. Pagaidām gan tas nav re­āls mērķis, jo “Saskaņai” un tās uzticamajiem sabiedrotajiem no Andra Amerika partijas “Gods kalpot Rīgai” Rīgas domē ir 38 balsis, un kādas izmaiņas iespējamas vien tad, ja sāktos nesaskaņas un šķelšanās šajā blokā. Taču ne jau par to raksta “Vesti”. Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece tiek vainota īpašas interneta kampaņas organizēšanā.

“”Facebook” ir izveidota lapa “Pret biļešu cenu celšanu Rīgas sabiedriskajā transportā”. Tās organizatori aicina rīdziniekus ignorēt un neizmantot “Rīgas satiksmes” transportu. Šo kustību vislabāk raksturo viens no jautājumiem, kas tiek uzdots: “Vai iespējams, ka drīz bezmaksas biļetes būs tikai krievvalodīgajiem?”” raksta “Vesti”. Tālāk autors izsaka savas aizdomas, ka aiz šīs akcijas patiesībā stāv tieši nacionāļi un īpaši I. Mūrniece. Līdzīgā garā tiek prātuļots portāla rakstā “No kurienes milzīga nauda akcijai pret Ušakovu un par Mūrnieci?”. Tomēr nekādi atmaskojoši pierādījumi netiek piedāvāti. “Vesti” vien atgādina, ka Nacionālā apvienība vēloties Ušakova atkāpšanos un esot gatava izmantot visus līdzekļus. Transporta cenu paaugstināšana esot labs iemesls, jo tā nevienam nepatīk. Turpat tālāk izdevums rakstā norāda, ka NA biedri katru gadu 16. martā piedaloties leģionāru piemiņas gājienā pie Brīvības pieminekļa un gatavojas to darīt arī šogad. Kāds tam sakars ar Rīgas sabiedriskā biļešu cenu dubultošanu un izraisījušos sabiedrības neapmierinātību ar šo faktu, gan nav skaidrs.

I. Mūrnieces komentārs par publikāciju: “Pretēji rakstos paustajiem pieņēmumiem, atbilstoši Latvijas Republikas Satversmei un Saeimas Kārtības rullim, es nekādā veidā neiejaucos nevienas pašvaldības darbā, un manā kompetencē nav atbrīvot no amata nevienu pašvaldības vadītāju par viņa neizdarībām, lai cik sabiedrību satraucošas tās būtu. Kā Saeimas priekšsēdētāja nepiedalos nedz piketu, nedz demonstrāciju organizēšanā, un mani pienākumi to neparedz. Neesmu piedalījusies “Vesti” publikācijās minētajās akcijās – ne apmaksātās, ne neapmaksātās.”

I. Mūrniece arī atgādina, ka pretēji “Vesti” apgalvojumiem 16. martā pie Brīvības pieminekļa nedosies, bet piedalīsies piemiņas dievkalpojuma Doma baznīcā un pasākumā Lestenes Brāļu kapos.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Lai vai ,ko Ushakovs labu dariitu Sarkanmatainaas partijai tas bus ,kaa dadzis acii. Gan Ligo krastmalaa, gan Rigas pensionariem bezmaksas transports,gan Leetakas biljetes Ridziniekiem.Visur Vienotiba pulkjus baaazj ,ka jau parazitiem pienaakas. Pashi sadibinajushi krediitfirmas un suuc pedejas asinis gan laukiem ,gan tai pashai Rigai.

 2. Nils Ušakova – Latvijas pavalsnieks ar krievu izcelsmi- nodevis savu pamatautību krievus, kuru galvaspilsētu Maskavu 1941.gada aizstāvot tiku ievainots, ja būtu normāls cilvēksi, domātu par latviešiem, kuri aizstāvāja Maskavu 1941.gada’. Patiesībā Ušakovs pret tiem latviešiem, kas aizstāvēja krievu galvaspis’tu, izturās vienaldzīgi,lai neteiktu zemiski. Puķina, kas nemaksā paradus, imperisko centienu sulainis. Par to esmu parliecinājies sarunās ar “mēru”.

 3. Žīdu taktika: apvainojiet! Kas taisnojas, tas jau ir pa pusei vainīgs. Pasmaidiet un neņemiet galvā. Cik tādu “apvainojumu” vēl nebūs… Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

 4. Krievu mužikam ar gaspažu gadsimtiem ir bijusi vajadzīga ”svētbilde” pie kā iedegt svecīti. Savā laikā tas bija cars, tad Ļeņins, tam sekoja (un turpina) Staļins, tagad tas ir Volodja Krievijā un Ņīluška Rīgā. Un, jo sliktāk klāsies attiecīgajam elektorātam, jo lielāka svecīte degs! Lai tautā uzturētu ”optimālo” diskomfortu, cara un carēviča rīcībā ir vajadzīgie preses izdevumi – kā Vesti, Subbota, MK, arī dažādi pagrīdes izdevumi, lielā lāča TV un viņu ”objektīvā” prese.
  Citu pretzāļu, izņemot KATRA stingru mugurkaulu”, mums nav.
  Muižnieces kundzei NAV JĀTAISNOJAS! Šiem šakālveidīgiem to tikai vajag, bet neaplaimosim ar šo iespēju!

 5. Vai vēl tālāk jānogremdē Rīga,lai apjaustu,ka Ušakovs jāmaina? Tikai nākošam būs ļooooti grūti samaksāt Ušakova iztērēto.Saņēma pilsētu ar pozitīvu finanšu bilanci ,bet tagad…,pie tam neko redzamu neizdarot.Tikai dalot it kā bezmaksas braukšanu,bet to jau citi samaksā.Vai tiešām Rīgā ir tik daudz aptaurētu cilvēku,ka varēja par viņu balsot?

  • Par aptaurēto skaitu precīzu ziņu nav, bet varen daudz ir tādi, kuri jutās visgudrākie un visviedākie vēlēšanas ignorējot un vēl apņirdzot tos, kuri tā nedarīja.

 6. Par biļešu cenām, protama lieta, jātiek galā tiem, kas tur iejaukti, bet kādam būtu jāprasa drošības policijai izmeklēt, vai RD it kā ļaužu grupām dāvātās atlaides neietilpa Ušakova reklāmas kampaņā. Tāpat NA paši saprot, ka nomainīt Ušakovu ir maza jēga, DP jāizmeklē, vai SC kā kremļa agresorpartijas brālis nav jāaizliedz.

 7. Vova Bučelīgais cenšas diskreditēt ievērojamu NA polītiķi. Būs vēl citi uzbrukumi no Saskaņas/VK bandas pirms leģionāru atceres dienas. Žēl tikai, ka Mūrniece nedosies pie Brīvības pieminekļa.

 8. Šaurajām pierītēm tikai var iestāstīt, ka MŪRNIECES kundze GRIB nomainīt Ušakovu!!! Daže ježu poņatna!!! Lai “VESTI” raksta kaut KO JĒDZĪGĀKU UN TICAMĀKU, liekot mierā Saeimas priekšsēdētāju. kā viņa liek mierā “VESTI” žurnālistus un redakciju!!!!!! KĀPĒC JŪS TAiSNOJATIES NEKAUŅU PRIEKŠĀ????????????? Lai viņi iet 3 reizes ieskrieties pret vēju!!!????????

Draugiem Facebook Twitter Google+