Latvijā
Kriminālziņas

Kāda tūriste Rīgas centra viesnīcā piedzīvo baiļpilnus mirkļus2

Kadrs no video

Nesen kāda tūriste Rīgā pieredzējusi situāciju, kādā svešā pilsētā nevēlētos nonākt neviens. Nakts vidū pie viņas viesnīcas numuriņa durvīm negaidīti atskanējuši skaļas lamas krievu valodā un ar pamatīgi blīkšķi durvīs izsists milzīgs caurums, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 4.00 rītā Rīgas pašvaldības policijas patruļa piestājusi pie vienas no Rīgas centra viesnīcām, kurā trakojot kāds neadekvāts vīrietis. Viesnīcas darbiniece un meitene, kuras numuriņā viņš mēģinājis ielauzties, atstāstījušas, ka vīrietis uzvedies skaļi, nepārtraukti lamājies un izsitis durvīs caurumu.

Likuma sargi uzklausījuši pārbiedētās sievietes un pārbaudījuši viesnīcas telpas, taču agresīvais uzbrucējs, bija gluži kā akā iekritis. Pēc tam policisti devās ārā apsekot apkārtni un pamanīja kādu vīrieti, kurš atbilst šīm pazīmēm. Ar viņu tika uzsākta saruna, taču vīrietis noliedza, ka būtu izraisījis nekārtības un pats teicās, ka redzējis ļaundari, kurš viņam nozadzis jaku un aizbēdzis.

Mirkli vēlāk, sieviete, kurai nācās glābties, patveroties vannas istabā, gan atpazina policistu uzrunāto Krievijas pilsoni, kā to pašu vīru, kurš iepriekš centies ielauzties viņas numuriņā.

Ņemot vērā, ka tūriste viņu atpazinusi kā iespējamo vaininieku, vīrietis nogādāts Valsts policijā, kur izvērtēs vai viņš saucams pie atbildības saistībā ar durvju laušanu, gan arī to, vai stāsts par nozagto jaku ir patiess, vai arī tas ir izdomāts, lai mēģinātu izvairīties no atbildības.

LA.lv