Uncategorized

Kādas attiecības saista Gundaru Rēderu un Ilzi Jaunalksni? 11

Foto: LETA

Žurnāla “Privātā Dzīve” rīcībā nonākusi informācija, ka kopā Liepājā atpūšoties manīti TV3 analītiskā raidījuma “Nekā personīga” vadītāja Ilze Jaunalksne (40) un LTV1 raidījuma “1:1” vadītājs Gundars Rēders (44).

Abi nenoliedz, ka ir pazīstami jau kopš 90. gadiem un savulaik kopā strādājuši Latvijas Televīzijā, savukārt abu pašreizējās attiecības ne viens, ne otrs nevēlas komentēt.

Kā vēsta žurnāls, G. Rēders ir triju bērnu – Gundegas (19), Jēkaba (17) un Gustava (11) tēvs, kuri dzimuši laulībā ar gleznotāju Baibu Rēderi (45). Tiesa, abu laulība pirms diviem gadiem ir šķirta. ’90 gados Gundars absolvēja RTU inženierus, taču savu aicinājumu atrada žurnālistikā. Latvijas Televīzijā viņš strādā jau vairāk nekā 20 gadus, septiņus gadus bijis Ziņu dienesta vadītājs un divreiz pretendējis un LTV ģenerāldirektora amatu. Tāpat G. Rēders bijis Latvijas Televīzijas korespondents Briselē un vadījis raidījumus “Atklātā ceturtdiena”, “Sastrēgumstunda” un “Deviņdesmitie”.

I. Jaunalksne ir divu meitu – Martas Elzas (10) un Terēzes Annas (5) – māte. Abas dzimušas attiecības ar ārstu radiologu onkologu Mārtiņu Ziļevu. Žurnāls “Privātā Dzīve” citē Ilzes pirms 17 gadiem teikto žurnālā “Santa”: “Es bieži šķiros. Mana nelaime laikam tā, ka esmu neatkarīga. Būšu ļoti pateicīga tam psihologam, kurš uzrakstīs padomu grāmatu sieviete – “Kā noturēt vīrieti nemitīgi neizsakot viņam komplimentus un dievināšanas frāzes”. Jo es nezinu, kā tas ir iespējams. Neesmu iemācījusies liekuļot un jūsmot kā kūstošs cukurgailītis.”

Kopš trīs gadu vecuma Ilze dziedājusi bērnu vokālajā ansamblī “Dzeguzīte”, pēcāk kamerkorī “Ave Sol”, bet saprotot, ka savu dzīvi vēlas saistīt ar ko citu, studējusi žurnālistiku. Darbu Latvijas Televīzijā Ilze sāka 1996. gadā, astoņus gadus nostrādāja Ziņu dienestā. Kopš 2008. gada Ilze ir viena no TV3 analītiskā raidījuma “Nekā personīga” veidotājām.

LA.lv