×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Kādas pārmaiņas gadi nes katrai horoskopa zīmei. Sagaidīsim tās skaisti! (6)

1. Kā noveco Auni

1no12
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katrs cilvēks noveco citādāk. Ģenētika, iedzimtība, dzīvesveids, psiholoģiskais stāvoklis – tas viss kopā ietekmē organisma nolietošanās procesa ātrumu. Taču arī zodiakālā piederība konkrētai zīmei uzliek savu novecošanas zīmogu – kādam lielāku, kādam mazāku. Iepazīstināsim, kādas vecumdienas ir “sagatavojušas” zvaigznes katram horoskopam. Atgādinām, ka “vistīrākie” zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši katra mēneša 1. – 18. datumā, bet uz visiem pārējiem iespaidu atstāj vai nu iepriekšējā zodiaka zīme, vai arī nākamā. Tas jāņem vērā, gan sastādot individuālo horoskopu, gan arī lasot vispārīgos zīmes horoskopus.

Kamēr Auni ir aizņemti – strādā, iekaro jaunas virsotnes, izvirza grūti sasniedzamus mērķus -, vecums nesteidzas viņus apciemot. Protams, var parādīties ar vecumu saistītas slimības, taču šīs zīmes pārstāvji cenšas tam nepievērst uzmanību. Viņi turpina aktīvi darboties un cenšas maksimāli gūt baudu no dzīves.

Aizejot pensijā, Auni tiecas dažādot savu ikdienu un sāk nodarboties ar to, kam jaunībā neatlika laika. Viņi labprāt ceļo, apgūst jaunus hobijus, daži pat iegūst kārtējo augstāko izglītību. Pat mazbērni viņiem nereti kļūst par dzīves jēgu, jo tas taču arī ir labs iemesls nesēdēt uz vietas, bet vienmēr būt kustībā.

 1. Kā noveco Auni
 2. Kā noveco Vērši
 3. Kā noveco Dvīņi
 4. Kā noveco Vēži
 5. Kā noveco Lauvas
 6. Kā noveco Jaunavas
 7. Kā noveco Svari
 8. Kā noveco Skorpioni
 9. Kā noveco Strēlnieki
 10. Kā noveco Mežāži
 11. Kā noveco Ūdensvīri
 12. Kā noveco Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kaa naglai uz galvas! Tikai sadziivot ar taadu gan nav viegli.

 2. Kas to buutu domaajis! Dziivee gan es saskaros ar pavisam preteeju Zivi! Kurai pastaaviigi jaarinko apkaart kaa Saulei, un nemeegini aizkliist no savas orbiitas!

 3. La kā nenovecotu horoskopa zīmes, to sastādītāji noveco melojot …

 4. Par Skorpioniem nav taisnība! Jūtos apvainojusies!

 5. Kapēc jums to reklāmu nevar aizvākt.Kristiņš nereaģē!

Draugiem Facebook Twitter Google+