Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kādas rotas piesaista naudu un veiksmi0

Foto – Pexels

Dažādas rotas jau no seniem laikiem piesaistījušas cilvēku uzmanību. Tās kalpoja ne tikai kā līdzeklis, ar kura palīdzību parādīt savu labklājības līmeni, bet tika izmantotas arī kā spēcīgs aizsarglīdzeklis. Ar rotu palīdzību var piesaistīt visu, kas tev nepieciešams, izmantojot senču gudrību.

Arī daudzi ezoteriķi apgalvo, ka rotas spēj no to saimnieka atvirzīt jebkuru nelaimi un piesaistīt bagātību un labklājību. Arī mūsdienu pasaulē šīs zināšanas ir gana populāras, tāpēc piedāvājam sarakstu ar rotām, kuras nēsājot, arī tu vari sev piesaistīt veiksmi un materiālo labklājību.

Rotas, kas piesaista veiksmi un naudu

Gredzens. Šī rotaslietas ir ne tikai skaists aksesuārs, kas papildina tēlu, bet arī lielisks talismans. Gredzeni palīdz piepildīt sapņus un piesaistīt dzīvei veiksmi. Uzskata, ka gredzens ir lielisks sargs no jebkāda ļaunuma. Pareizi apvārdots gredzens tevi pasargās no jebkurām nepatikšanām.

Piespraude. Šie rotājumi var papildināt cilvēka enerģijas rezerves un piesaistīt bagātību. Ar piespraudes palīdzību tu varēsi pārvarēt visus šķēršļus, kas gadīsies tavā ceļā uz panākumiem vai arī laicīgi nogriezties uz ceļu, kas ved uz bagātību.

Kulons. Šiem priekšmetiem ir spējas tevi pasargāt no skaudības un lāsta, kā arī piesaistīt dzīvei veiksmi un labklājību. Kulonā tu vari paslēpt aizsardzības lūgšanas, svēto attēlus vai augus, kas piesaista veiksmi.

Rokassprādze. Ezoteriķi iesaka nēsāt rokassprādzes par sevi nepārliecinātiem cilvēkiem. Smagas un redzamas rokassprādzes palīdzēs cilvēkam iestāties par savu viedokli, atteikties no saziņas ar manipulatoriem un kopumā palīdzēs iet pa savu laimes ceļu.

Prievītes. Šādus rotājumus izgatavo ar savām rokām. Vītņu vai kreļļu enerģija, kas saausta kopā, palīdzēs tev tikt galā ar visām nepatikšanām. Lai prievīte piesaistītu tavā dzīvē naudas enerģiju, aušanas laikā domā par materiālu labklājību vai par lietām, kuras vēlies iegādāties tuvākajā laikā. Domu spēkus, kas ielikts rotas izveidē, noteikti palīdzēs tev sasniegt vēlamo.

Saistītie raksti

Auskari. Šī rota spēj dot savam īpašniekam gribasspēku. Ja tev nepieciešama veiksme kādā nopietnā jautājumā, ieliec savus iecienītākos auskarus un papildini savu tēlu vēl ar ķēdīti vai kulonu. Tas tev palīdzēs izpildīt uzdevumu augstākajā līmenī.

Ķēdes. Talismani palīdz tikt galā ar šaubām, kā arī palīdz iegūt pārliecību par saviem spēkiem. Šie rotājumi palīdzēs atrast jaunu darbu, aizstāvēt savas tiesības ieņemt noteiktu amatu, kā arī ātri kāpt pa karjeras kāpnēm.

Avots: Esotericblog

LA.lv