Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kādas viņas ir – Zivju zodiaka zīmē dzimušās sievietes0

Saule caur Zivju zodiaka zvaigznāju iet no 18. februāra plkst.19.18 līdz 20. martam plkst.18.15.

ZIVIS – sievietes

Sieviete Zivs prot būt tik sievišķīga, maiga un patīkama, ka vīrieši aplido viņu kā bites ziedu. Ziemā viņa tērpjas siltos, mīkstos un pūkainos svīteros un cepurītēs no angoras vilnas, pavasarī – kuplos, mežģīnēm rotātos svārciņos. Vasara ieraudzīs Zivi elegantā bikini tērpā, bet rudenī, pastaigājoties ar jums pa parku un sajutusi vēsumu, mīlīgi sabāzīs rokas jūsu vējjakas kabatās.

Viņai, protams, ir arī trūkumi. Sieviete Zivs ir it kā padevīga, neuzbāzīga, bet tajā pašā laikā ļoti vērīga, it īpaši, kad izmēģina uz jums savu burvību, lai gūtu panākumus, tinot jūs ap pirkstu.

Viņa liekas kā debesu būtne, kas ar mokām pacieš mūsu laicīgās dzīves smago jūgu. Maigums, nevarība, dzīves pieredzes trūkums – lūk, īpašības, kuras viņa labprāt demonstrē apkārtējiem. Sievietēm Zivīm patīk radīt pilnīgas neaizsargātības iespaidu un šā iemesla dēļ viņas bieži vien krīt depresijā. Jums jāprot pārliecināt viņu, ka tie ir maldi un jāiemāca pārvarēt šaubas un biklumu.

Sieva Zivs nekad necenšas pārspēt vīrieti vai kaut kā pazemot viņa lepnumu. Viņa labprāt ļaus piebīdīt sev krēslu, pasniegt mēteli, aizde- dzināt cigareti un uzmanīgi noklausīsies visu, ko viņš vēlēsies teikt.

Atbildei viņa sagaida, ka tiks aprūpēta un pasargāta no visām dzīves briesmām un likstām. Viņa piešķir vīram pilnas tiesības par viņu rūpēties, saglabājot neiejaukšanās politiku finansiālos jautājumos. Tomēr, ja apstākļi veidosies nelabvēlīgi, viņa palīdzēs jums pārvarēt finansiālo krīzi.

Jums vienmēr jāpatur prātā viņas dzimšanas dienas datums, kāzu un saderināšanās gadadienas un pārējie viņai nozīmīgie datumi. Citādi viņa uz jums apvainosies.

Saistītie raksti

Ziniet, ka pat pēc laulībā pavadītiem triju gadu desmitiem un uzaudzinātiem četriem bērniem sirds dziļumos viņa saglabājusi to naivo, mīlīgo un mīļo meiteni baltā kleitā, kura jūs apbūra pirms daudziem gadiem.

Bērniem sieviete Zivs atdod visu sirdi, izņemot to mazo gabaliņu, kurš pieder jums. Turklāt visvairāk viņa mīlēs vājāko, slimīgāko, neizskatīgāko no visiem bērniem. Bērnu dēļ viņa spēj upurēt visu uz pasaules.

Būdama pēc dabas pārāk maiga un padevīga, viņa nespēj tos audzināt stiprus, enerģiskus un disciplinētus.

LA.lv