Ekonomika
Bizness

FOTO. Kā “Madara Cosmetics” dibinātāja Tisenkopfa-Iltnere iezvanīja tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā0


"Madara Cosmetics" iezvana tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā
"Madara Cosmetics" iezvana tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā
Publicitātes foto

AS ” Madara Cosmetics” dibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere iezvanīja tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkas Taimskvērā, ASV.

Šāda iespēja Latvijas kosmētikas ražotājam uzticēta kopā ar igauņu finanšu grupu LHV Group un lietuviešu enerģētikas kompāniju Ignitis Group (iepriekš Lietuvos Energija) kā “Nasdaq Baltic Awards” uzvarētājiem atklātības, labas pārvaldības un ilgtspējīgu investoru attiecību izcilības jomā 2019. gadā.

MADARA Cosmetics iezvana tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā Ņujorkā

“Mums kā jaunam biržas uzņēmumam, kas soli kļūt par publisku uzņēmumu spēra pirms diviem gadiem, tas bija milzīgs sasniegums un pagodinājums. Starts biržā mums ir devis ne vien finansējumu turpināt attīstību, bet arī paplašinājis ” Madara Cosmetics” ģimeni līdz vairāk nekā 700 līdzīpašniekiem. Mums ļoti svarīgas vērtības ir caurspīdība un ilgtspēja, un domāju, tās ir vērtības, ko simbolizē saņemtā izcilības balva un Nasdaq tirdzniecības sesijas zvana ceremonija Ņujorkas Taimskvērā,” pēc atgriešanās no svinīgās ceremonijas ASV iespaidos dalās MADARA Cosmetics valdes priekšsēdētāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere.

“Nasdaq Baltic Awards 2019” izcilības balvas tika pasniegtas šā gada sākumā Nasdaq Baltijas biržu un Nasdaq CSD organizētajā tiešraides ceremonijā vienlaikus Tallinā, Rīgā un Viļņā. Atzīmējot īpašo notikumu, Nasdaq prezidente Adena Friedman uzaicināja Baltijas tirgus investoru attiecību izcilniekus – “LHV Group”, “Madara Cosmetics” un “Ignitis Group” – kopā svinīgi iezvanīt tirdzniecības sesijas zvanu Nasdaq biržā ŅujorkasTaimskvērā šā gada novembrī.

Saistītie raksti

“Madara Cosmetics” uzvarēja nominācijā “Labākās investoru attiecības “First North” tirgū” – par izcilu informācijas atklāšanas praksi un sasniegumiem investoru piesaistē alternatīvajā tirgū.

Tirdzniecības sesijas aizvēršanas zvanu Taimskvērā līdz ar L. Tisenkopfu-Iltneri iezvanīja LHV Group valdes priekšsēdētājs Madis Toomsalu un Ignitis Group valdes priekšsēdētājs Darius Maikštėnas.

LA.lv