fibaeurope.com

Kadetes jau ceturtdaļfinālā 0

Eiropas U-16 čempionātā basketbolā kadetēm Debrecenā (Ungārija) Latvijas izlase divas kārtas pirms otrā posma noslēguma nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Līdzi paņemtās divas uzvaras no pirmā posma Aināra Čukstes trenētajai komandai bija kā lielisks starta placdarms tālākam lēcienam. Turklāt otrā posma pirmās pretinieces Zviedrija šogad divreiz jau bija pārliecinoši apspēlētas pārbaudes turnīros. Arī trešajā reizē nekāda aizķeršanās nebija. Pēc līdzvērtīgas pirmās ceturtdaļas ar zonas aizsardzību tika panākts lūzums spēles gaitā un mača izskaņā iespēja spēlēt bija arī tām meitenēm, kas citreiz laukumā tiek mazāk – 66:42. Šī uzvara Latvijas izlasei neatkarīgi no F grupas pēdējo divu spēļu iznākuma nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā.

“Ir liels gandarījums par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, kas U-16 izlasei izdevies otro gadu pēc kārtas. Taču nedomājam pie tā apstāties, centīsimies izcīnīt pēc iespējas augstāku vietu F grupā, lai būtu relatīvi vienkāršākas pretinieces ceturtdaļfinālā,” spriež Ainārs Čukste.

Otrdien Latvijas izlase spēlēs pret Itāliju, trešdien pretī būs vēl nezaudējusī Čehija. Pretinieces, kurām latvietes noteikti zaudē fiziskajos parametros, taču var likt pretī ātrumu, agresivitāti un līdzvērtīgāku sastāvu.

EIROPAS U1-6 ČEMPIONĀTS KADETĒM DEBRECENĀ (UNGĀRIJA)

F grupa

Latvija – Zviedrija 66:42 (16:16, 37:28, 52:36). Strautmane, Lipe pa 16, Pāvelsone, Grabe pa 7, Kļaviņa 6, Gertsone 5, Svenne 3, Šepte, Jančevska, Gulbe pa 2.

Tabulā: 1. Čehija 3-0, 2. Latvija 3-0, 3. Francija 2-1, 4. Itālija 1-2, 5. Beļģija 0-3, 6. Zviedrija 0-3.

E grupā: 1. Krievija 3-0, 2. Ungārija 3-0, 3. Spānija 2-1, 4. Turcija 1-2, 5. Horvātija 0-3, 6. Grieķija 0-3.