×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

Kadetes sāk ar uzvaru pār Beļģiju

fibaeurope.comfibaeurope.com

Eiropas U-16 čempionātā basketbolā kadetēm Debrecenā (Ungārija) Latvijas izlase pirmajā spēlē ar 63:52 pārspēja Beļģijas vienaudzes.

Latvijas izlasei pārsvars bija visu spēles laiku un pieklājīgāku rezultātu padarīja tikai ar 0:13 zaudētā spēles izskaņa. Mūsējās uzvarēja cīņu zem groziem (53 pret 37), turklāt ieguva 20 iespēja atkārtotiem uzbrukumiem, mazāk kļūdījās (20 pret 26), bet FIBA Europe kā spēles varoni izcēlusi Dignu Strautmani.

Izdarījām to, kas bija jāizdara, turklāt nepārtērējām līderu resursus. Apstiprinājās, ka mums ir līdzvērtīgs sastāvs. Tātad varam turēt augstu spēles tempu un neuztraukties par piezīmju nastu. Tiesneši ļauj spēlēt, nesvilpj pēc katras saskares, un tāds stils mums ir izdevīgs. Cik redzēju citas komandas, pārliecinoši varu teikt, ka mūsu meitenes caurmērā ir visīsākās. Tas gan nav nekāds milzīgais mīnuss – varam spēlēt ļoti ātri un agresīvi. Manuprāt, varēsim kārtīgi pacīnīties gan ar augumos lielajām francūzietēm, gan neatlaidīgajām slovākietēm. Mums neies viegli, bet arī viņām būs grūti spēlēt ar mūsu komandu. Galvenās cīņas vēl priekšā, bet patlaban svarīgi, ka esam sākuši ar vērtīgu uzvaru,” pirmo spēli basket.lv komentēja Latvijas izlases galvenais treneris Ainārs Čukste. 

Piektdien Latvijas izlases pretinieces būs Francija, kas pirmajā spēlē ar 57:53 pārspēja Slovākiju. Cīņu par medaļām varēs turpināt grupas trīs labākās komandas.

 

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS KADETĒM DEBRECENĀ (UNGĀRIJA)

D grupa

Latvija – Beļģija 63:52 (16:8, 37:19, 57:35). Strautmane 10+15AB, Šepte 10, Lipe 9, Sprudzāne, Pāvelsone, Svenne pa 6, Gertsone 5, Kļaviņa 4, Gulbe 3, Jančevska, Ruperte pa 2.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+