Kadeti zaudē arī Serbijai 0

Latvijas U-16 puišu basketbola izlase savās mājās notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma noslēdzošajā mačā otrdien ar rezultātu 51:59 (13:20, 12:9, 10:18, 16:12) Ogrē piekāpās Serbijas vienaudžiem.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 30

Latvijas komandas rindās neviens basketbolists nespēja sasniegt desmit punktu robežu, astoņus punktus gūstot Rodionam Kurucam, kuram arī astoņas bumbas zem groziem. Tāpat astoņi punkti un septiņas atlēkušās bumbas Artūram Strautiņam, BET

septiņus punktus pievienoja Kristers Zoriks un Kārlis Edvarts Garoza.

Dueli labāk iesāka Serbija, pirmajās minūtēs izvirzoties vadībā ar 10:4, taču Latvija spēja atspēlēties un īsā laikā panākt jau 13:12 sev par labu. Tomēr līdz pirmā ceturkšņa izskaņai serbi atkal veica izrāvienu, panākot jau 20:13. Serbija turpināja krāt pārsvaru arī otrajā ceturtdaļā, 15.minūtē pirmo reizi sasniedzot vismaz desmit punktu handikapu (28:17).

Tiesa, arī šoreiz latviešiem deficītu izdevās atspēlēt līdz viena metiena tiesai – pusotru minūti pirms puslaika beigām Strautiņš ar diviem precīziem soda metieniem panāca vairs tikai 25:28.

Serbiju tas neapturēja, un viņi trešās ceturtdaļas izskaņā atkal atjaunoja desmit punktu pārsvaru (36:26). Turpmākajās minūtēs Latvijai neizdevās pietuvoties, turklāt pretinieki pamanījās brīžam sasniegt arī 13 punktu atstatumu. Pēdējās minūtēs mājinieki ar aktīvu cīņu pietuvojās vairs tikai līdz piecu punktu deficītam (46:51). Tiesa, pēdējās divās minūtēs Latvija nespēja atspēlēties, serbiem veiksmīgi pārvarot sāncenšu presingu un trāpot soda metienus.

Kaut Latvijas izlase otrajā posmā zaudējusi visās trīs aizvadītajās spēlēs, tā garantējusi vietu sacensību ceturtdaļfinālā, kur ceturtdien sacentīsies ar Vāciju.