Kadetiem Baltijas kauss, juniori otrie 0

Baltijas jūras valstu kausa izcīņā Tallinā zēnu komandām mājās ar kauzu atgriežas Ginta Fogela trenētā Latvijas U-16 kadetu izlase, bet Gunta Endzeļa vadītie juniori palika otrie.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Latvijas U-16 izlase pēdējā kārtā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru pār igauņiem, kas Ginta Fogela vadītajai komandai ļāva izcīnīt pirmo vietu, rēķinot savstarpējo spēļu bilanci starp trīs komandām – Latviju, Zviedriju un Igauniju. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Rūdolfu Strādnieku.

Juniori turnīra pēdējā spēlē pamatīgi izgāza otro ceturtdaļu mačā ar laukuma saimniekiem igauņiem un lai gan uzvarēja pārējās trīs, visa spēle tika zaudēta. Cīņas galotnē mūsējie uz brīdi pabija vadība, tomēr pēdējā minūtē notikumus laukumā kontrolēja igauņi. Turnīra noslēgumā Somijai, Latvijai un Igaunijai bija pa divām uzvarām, labāku savstarpējo spēļu iznākumi pie kausa ļāva tikt somiem. Mums kā mierinājums – par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ivars Žvīgurs, kurš jau ir piesaistīts arī “VEF Rīga” komandas treniņiem.

BALTIJAS JŪRAS VALSTU KAUSS TALLINĀ

U-16 Latvija – Igaunija 81:52 (24:12, 43:24, 66:40). Strādnieks, Zonne pa 17, Melderis 14, Arnītis 10, Treimanis, Mežnieks pa 6, Čīma 5, Krūmiņš, Ērglis, Rusiņš pa 2.

U-18 Latvija – Igaunija 69:73 (14:10, 22:34, 45:50). Žvīgurs 22+10AB, Brizgalovs 18, Leimanis 12, Štelmahers 4, Ceplītis, Adiņš, Šaubergs pa 3, Krastiņš, Pasečniks pa 2.