×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. septembris, 2014
Drukāt

Kādi ir ideāli apavi no veselības viedokļa (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Pētnieki no ASV apgalvo, ka kājām kaitē nevis kurpju papēdis, bet plakana zole. Daži speciālisti pat rekomendē pirkt apavus uz papēžiem, lai saglabātu kāju veselību.

Bez šaubām, apavi ar plakano zoli ir ļoti ērti, bet tie var veicināt muguras un pēdu sāpes, tulznas, sabiezējumus uz pirkstiem un artrītu.

Apavi bez papēdīša var novest pie sekojošām nepatikšanām ar veselību:

♦Cilvēki sāk šļūkāt ar kājām un tas pasliktina stāju.

♦Plakanā zole veicina pēdu ieliekšanos uz iekšu, tādēļ var sastiept saites. Tas savukārt maina pareizu kāju pirkstu izvietojumu, var raties stipras sāpes un ādas sabiezējumi.

♦Kad pēdas ieliecas uz iekšu, līdi iegriežas arī ceļgali. Tādēļ ceļi var iekaist un sāpēt. Tas var novest pie artrīta.

♦Ja šādos apavos skraidīt vai kāpelēt uz augšu, pēdas nepietiekama saturēšana var novest pie apakšstilbu iekaisuma un sāpēm.

Speciālisti uzskata, ka ideāls papēža garums ir 2,5 cm.

Itāļu zinātnieki atklāja, ka augstpapēžu kurpju valkāšana pozitīvi ietekmē sievietes seksuālo veselību. Pareiza stāja, ko uztur augstpapēžu apavu nēsāšana, uzlabo mazā iegurņa muskuļu apasiņošanu, līdz ar to uzlabojas seksuālās izjūtas.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ASV pētnieki jau nu ir pēdējie, kam kāds saprātīgs cilvēks uzticēsies. Viņu pētījumu rezultāti 100% ir atkarīgi no pasūtītajiem rezultātiem un samaksātās naudas.
    Cilvēki gadu tūkstošiem staigāja basām kājām, ādas sandalēs un cita veida apavos bez papēžiem, un tas nebija veselībai kaitīgi, bet, kad parādījās apavu industrija, tad pēkšņi kļuva kaitīgi. Ja cilvēka veselībai un stājai būtu vajadzīgs, lai papēdis ir pacelts, tad Homo Sapiens evolūcijas gaitā tas tā būtu izveidojies dabīgā ceļā. Esmu drošs, ja ASV pētniekiem samaksās pareizo summu, viņi atklās arī to, ka sievietes veselības apsvērumu sēļ ir veselīgi viņām aputēt pēdas – tas izskatīsies vēl seksīgāk.

    • var redzēt,ka cilvēkam briesmīgs naids uz visu amerikānisko,bet kurpju papēdim jābūt līdz 5 cm augstam,lai nedeforrmētos mugurkals. protams ,bojā stāju arī milzīgās bērnu mugursomas jau bērnībā.

Draugiem Facebook Twitter Google+