×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. novembris, 2016
Drukāt

Kādi ir katra cilvēka maģiskie talanti pēc numeroloģiskā skaitļa?

numerologija

Katram skaitlim ir savas spējas arī maģijā. Tas mums atver sava veida “vārtus”, caur kuriem var iekļūt kopējā informācijas telpā, uzzināt daudz par mūsu pagātni un nākotni, kā arī ietekmēt tagadni. Savu skaitli vari iegūt, saskaitot dzimšanas gada, mēneša un datuma skaitļus, līdz tiek iegūts viencipara skaitlis.

Starp visiem skaitļiem tikai vieninieks savu mērķu sasniegšanai spēj izmantot praktiski visus maģijas veidus. Bet vislabāk Cilvēkam – Vieniniekam izdodas uzlādēt ūdeni, produktus, apģērbus gan ar pozitīvo, gan negatīvo enerģiju. Viņš spējīgs “nolasīt” papildus informāciju no fotogrāfijām, vēstulēm, personīgām lietām.

Divnieks – pats vienkāršākais pāra (sieviešu) skaitlis, nes uzplaukuma sievišķo enerģiju. Cilvēks Divnieka ietekmē piesaistīts materiālajām tradīcijām. Viņam vislabāk padodas burvestības sakarā ar naudu un panākumiem karjeras augšupejā.

Cilvēks – trijnieks – pats lielākais komunikators un orators. Viņam vislabāk padodas sava veida sazvērestības. Viņi prot arī lieliski izmantot Vētras stihiju. Lauki un pļavas, pa kurām staigā mākoņu pavēlnieks – labākā vieta, lai izteiktu savas vēlēšanās un aktivizētu savu intuīciju. Vēl viens Trijnieka zirdziņš – sarunas pa telefonu. Un arī balsij parasti piemīt magnētiskas vibrācijas. Pārliecināt vienalga kuru par vienalga ko Trijniekam ir nieka lieta.

Četrinieks – maģijas pretinieks. Četrinieks simbols – krusts ir reliģijas vai savas intuīcijas pielūgšana. Vienīgais, kas Četriniekam ir patīk – zīlēšana. Viņš ļoti vēlas nolaist aizkaru uz nākotni un, pateicoties savai lieliskajai intuīcijai, Četrinieka prognozes piepildās par 80 procentiem. Bez tam Četrinieki pēc numeroloģiskās kartes ir teicami psihologi. Lai sasniegtu savu mērķi, viņi vēro cilvēkus, klusi noslēpušies savā aliņā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+