×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
28. septembris, 2017
Drukāt

Kādi Latvijas Radio slēgti līgumi uztrauc NEPLP? (2)

Latvijas Radio valdes locekle Sigita Roķe piedalās preses brīfingā pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdes, kurā nolemts izteikt viņai neuzticību. Foto - LETALatvijas Radio valdes locekle Sigita Roķe piedalās preses brīfingā pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdes, kurā nolemts izteikt viņai neuzticību. Foto - LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien vienbalsīgi pieņēma lēmumu par neuzticības izteikšanu “Latvijas Radio” (LR) valdes loceklei Sigitai Roķei un viņas atsaukšanu no amata. S.Roķe tiek atsaukta no LR valdes locekļa amata pienākumu pildīšanas ar 28. septembri.

NEPLP ieskatā S. Roķes darbība LR valdes locekles amatā radījusi šaubas par to, vai S. Roķe spēj saglabāt NEPLP kā LR kapitāla daļu turētāja uzticību valdes locekļa amata pienācīgai pildīšanai atbilstoši LR Valdes nolikumam, ar valdes locekli noslēgtajam pilnvarojuma līgumam un NEPLP pieņemtajiem LR saistošiem lēmumiem, to skaitā NEPLP apstiprinātajiem valdes mērķiem un uzdevumiem.

“LA.lv” publicē dažus līgumus, kas raisījuši NEPLP satraukumu:

Līgums par atsaucēm uz Partneri raidījumos

Partnera finansētie raidījumi un tiesības

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kādēļ NEPLP neuztrauc LTV slēgtie līgumi ar Aeroflot, Lembergu, Saskaņas centru, Rīgas Domi, SMS kredītiem? Tāpēc ka LTV vada PBK dabinieks, bet Ziņu dienestu Elksne, RD Amerika padomnieka laulene? Āboltiņa sakari ar Saskaņu redzami pa kilometru.

  2. Sabiedriskais radio Reklamēja mums masu imigrāciju!
    piespiežot mūs pašus – nodokļu maksātājus to apmaksāt.
    Tad kurš ticēs LR. Ja tas ir neatkarīgs kā tur var runāt vieni marksisti pēkšņi..

Draugiem Facebook Twitter Google+