Kokteilis
Stilo

Kādi mēteļi modē šoruden? 8 spilgtas un siltas tendences0

Publicitātes foto

Vīriešu piegriezuma mētelis

Vīrišķīga piegriezuma mētelis – rudens modes klasika. Visveiksmīgākie, skaistākie un “drošākie” modeļi, protams, ir kamieļvilnas mēteļi. Šis prieks, maigi sakot, nav lēts, toties izskatās tā, it kā tavā kalpībā būtu smalks angļu šuvējs. Starp citu, mētelis no kvalitatīvas aitas vilnas smalkā smilšu, bordo, terakotas vai vīna tonī neizskatīsies sliktāk!

Ja tavā īpašumā ir šāds mētelis, iesakām ieturēt “dendija” stilu un izraudzīties vīriešu stila apavus un kreklus, bikses līdz potītēm un svārkus, kuru garums drīkst pārsniegt mēteļa garumu tikai par pāris centimetriem.

Jūrnieku stils

Jūras vilka mētelis plus stingra, vīrišķīga stila zābaki. Tādā nopietnā, siltā un ērtā ietērpā nekādi vēji tevi nebaidīs! Ja gari mēteļi tev šķiet traucējoši vai nepatīk, pievērs uzmanību stilizētiem īstiem modeļiem ar raksturīgām uzšuvēm un lielām metāliskām pogām. Var kombinēt ar plisētiem svārkiem vai džinsiem ar paplatinātiem galiem.

Motociklistu stila jaka

Viņas godība ādas jaka, kas mūžīgi atrodas visos topos no sērijas “kādām drēbēm noteikti jābūt katras sievietes garderobē visiem dzīves gadījumiem”. Vajag vai nevajag, izlemt, protams, tev pašai, bet šī jaka patiešām ir ārkārtīgi praktiska.

Atkarībā no citiem modeļiem šāda jaka vienlīdz lieliski izskatās kā ar vakarkleitu, tā ar džinsiem. Jaunajā sezonā daudz dažādu modeļu no dabīgās un mākslīgās ādas visdažādākajās krāsās, kā arī no vilnas auduma, kas nebūt neizskatās sliktāk.

Trencis

Putekļu mēteļi, lietus apģērbi un tamlīdzīga angļu klasika noderēs ne tikai agrā rudenī, bet arī pavasarī un aukstākajās vasaras dienās, kādu Latvijā ir ne mazums.

Iesakām meklēt modeļus neparastos toņos, piemēram, rožu pelnu vai piena nokrāsā, ko var kombinēt ar brūnu krāsu. Interesanti izskatīsies viegls mētelis ar uzrakstiem vai neuzbāzīgām aplikācijām.

Kokons

Šķiet, pašā vārdā kokons iešifrēti daudzi slepeni kodi. Kāpurs slēpjas kokonā, pirms kļūt par brīnišķīgu tauriņu, koks kā komforta, omulības, siltuma metafora. Mētelis kokons ir ārkārtīgi universāls: var valkāt gan ar sportiska stila apaviem, gan zābakiem uz augsta papēža vai masīviem botiljoniem. Izvairies no maksi garuma svārkiem vai kleitām, bet pārējo vari variēt pilnīgi brīvi.

Oversize

Mētelis, kas izskatās kā piederošs raženāka auguma cilvēkam, ir neaizstājams aukstā laikā viena vienkārša iemesla dēļ: milzīga jaka, trīs sporta krekli, plata bītlene un pat svīteris ar pīnēm – tas viss mierīgi satilpst zem šāda apģērba gabala. Iespējams valkāt kopā ar jebko.

Pasteļtoņi

Ceriņkrāsa, krēmkrāsa un debesu zilie toņi stājas pretī pelēcīgajām debesīm ne sliktāk kā fuksijas vai rozā nokrāsas. Modeļu izvēle arī priecē: A siluets, kokons, vīrišķīgais piegriezums. Rotāts ar izšuvumiem vai stāvapkaklīti. Pasteļkrāsas mētelis lieliski saderas ar kafijas toņu apaviem – pierastā melnā vai brūnā krāsa izjauks maigo ansambli.

Halāts

Siltajos gadalaikos populārs kļuvis veļas stils ar kombinētām kleitām un kostīmiem – pidžamām, bet, kļūstot aukstākam, šo tēmu turpina halātveida mēteļi. Lielisks variants mājās sēdētājiem, kuriem nepatīk bez vajadzības bāzt degunu laukā. Un kustību jāizdara ļoti maz – ne pogu, ne rāvējslēdzēja. Nevis mētelis, bet enerģijas saudzēšanas likums. Tāds mētelis lieliski sader ar augstpapēžu apaviem vai žokeja tipa zābakiem.

LA.lv