Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kādiem cilvēkiem Dzeltenās Cūkas gads būs īpaši labvēlīgs? Ezoteriskais horoskops 2019.gadam0

Foto: Pexels

Saskaņā ar ķīniešu horoskopu šis būs noslēdzošais gads 12 gadu ciklā. Tas iesāksies līdz ar jaunmēnesi 2019.gada 4.februārī plkst. 23.03 un būs Dzeltenās Cūkas gads. Ļoti zīmīgs gads Vēža un Mežāža zīmē dzimušajiem.

Šajā gadā būs trīs Saules un divi Mēness aptumsumi. Saspringtie aspekti starp Jupiteru un Neptūnu gada sākumā, bet vēlāk no 2019.gada 29.maija līdz 9.jūlijam un no 31.augusta līdz 7.oktobrim atkal veicinās plašu cilvēku migrāciju pasaulē, kā arī iespējama nopietna krīze finanšu sistēmā un izglītības jomā.

Jupiters – ticība, cerība, optimisms un prieks, bet Neptūns – vilšanās, meli, neuzticība u.c. veida negācijas kolektīvās zemapziņas laukā veicinās plašas ilūzijas un radīs utopiskas cerības uz gaišāku nākotni.

Tāpat šie saspringtie aspekti progresīvā ātrumā attīstīs infekcijas slimības, bet starptautiskajā diplomātu līmenī – plašus “pārpratumus”. Iespējami plūdi u.c. katastrofas.

Līdztekus no 5.februāra līdz 12.septembrim gan Plutons, gan arīdzan Saturns būs uz lejupejošiem Mēness mezgliem Mežāža zīmē.

Debesu kancelejā nosprieduši, ka pienācis laiks globālām pārmaiņām. Šī situācija vienmēr nes krīzi valdošajos ešelonos.

Decembra sākumā, respektīvi, 2.decembrī plkst. 20.20  labvēlis Jupiters pāries Mežāža zīmē. Tas karjeristiem un citiem censoņiem dos taustāmus rezultātus nākamā gad laikā.

Dzeltenās Cūkas gads būs īpaši labvēlīgs cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar lauksaimniecību amatniecību. Cūciņa ir arī itin ražīga, ar bērneļiem, pastāv cerība, ka būs “demogrāfiskais” sprādziens.

21.martā plkst.6.30 sāksies astroloģiskais Jaungads. Un šis gads būs žiglā Merkura pārraudzībā. Šī planēta rada cilvēkos interesi par visu, kas notiek pasaulē.

Daudziem patiks atrasties dzīves notikumu centrā, zināt par visu, sarunāt, apspriesties, spēlēt starpnieka lomu. Merkurs pārzinās aktuālākos pieprasījumus tirgū un preču noietu, veikli operēs ar informāciju, spēs būt ļoti izveicīgs, mainīgs un idejām bagāts.

Tomēr Merkurs retrogrāds Zivju zīmē savienojumā ar Neptūnu, tas nozīmē, ka viegli mānīsim paši sevi un citus, un ļoti patiks dzīvoties pagātnē. Šajā gadā nevajadzētu ticēt  jebkuram piedāvājumam, saņemtā informācija jāpārbauda vairākkārt. Merkurs Zivju zīmē gatavs ziedoties, bet vai tas vienmēr vajadzīgs?!

Gads liek stingru akcentu uz bērniem. Sargiet tos! Nelaidiet vienus peldēties, pievērsiet uzmanību, ar ko draudzējas jūsu mazuļi, ko dara brīvajā laikā.

Saistītie raksti

Zels un plauks kustības (sektas), kuras aicinās pievērsties Dievam, sirdsapziņai un solīs paradīzi zemes virsū. Aicinās ziedot it kā mazāk veiksmīgajiem un slimajiem, bet vai tiešām šie līdzekļi nonāks cietēju rokās?

Biznesa attīstībai mazāk sekmīgs periods paredzams no 10.aprīļa līdz 11.augustam.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Trešdiena – daudziem veiksmīgākā nedēļas diena! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena simbolizē māju sajūtu un ģimeni! Horoskopi 18.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Nākotnē maksājumi kļūs arvien ērtāki – pakustēsies, pamirkšķināsi acis… 3
10 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
“Dinamo” uzkaujas un izcīna otro uzvaru “Latvijas Dzelzceļa” kausā
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB atbrīvojis aizturēto Ogres novada mēru Helmani 1
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Dzeloņdrātis, kas ierobežo manu dzīvi.” Atmiņas par Baltijas ceļu un Atmodas laiku
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus
8 stundas