×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
6. oktobris, 2016
Drukāt

Kadirova dzimšanas dienā viņa dēli paraugcīņās iekausta vienaudžus

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Čečenijas prokremliskais līderis Ramzans Kadirovs

Čečenijas republikas prezidenta Ramzana Kadirova dēli viņu apsveikuši 40. gadu dzimšanas dienā ar parauguzvarām jaukto cīņas mākslu turnīrā, kas ir viens no cīņu bez noteikumiem paveidiem- “Gran Prix Ahmat – 2016”, kurš norisinājās Groznijā. Sociālajā tīklā “Instagram” Kadirovs lepni komentējis savu dēlu “panākumus” turnīrā, vēsta “Newsru.com.”

Turnīru kopā ar Kadirovu vēroja arī Kremlim tuvīnā motokluba “Nakts vilki” vadītājs Aleksandrs Zaldostanovs jeb “Ķirurgs”.

Pirmajā paraugcīņā – svara kategorijā līdz 33 kilogramiem, Kadirova dēls Ahmads 14 sekunžu laikā nokautēja savu pretinieku Damiru Ševhuževu no Šočiem.

“Ahmadam ir desmit gadi. Viņš vairākus gadus nodarbojas ar boksu, džudo, karate un jauktajām cīņas mākslām. Viņš vairākus mēnešus intensīvi gatavojās starptautiskā turnīra finālcīņām,” raksta Kadirovs.

A video posted by Ramzan Kadyrov (@kadyrov_95) on

A video posted by Ramzan Kadyrov (@kadyrov_95) on

A video posted by Ramzan Kadyrov (@kadyrov_95) on

Eli Kadirovs ar iesauku “Pantera” jaunākajā divīzijā, svara kategorijā līdz 27 kilogramiem, uzvarēja savu pretinieku Daniilu Šalaku. Uzvaru vienbalsīgi atzina cīņas tiesneši.

“Paraugcīņa starp Eli “Panteru” un Šalaku jaunākajā divīzijā izdevās ļoti interesanta. Abi pretendēja uz starptautiskā turnīra čempiona jostu. Uzvarēja Eli “Pantera”, un ieguva čempiona jostu. Apsveicam!,” priecājas Kadirovs.

Vakara izšķirošajā finālcīņā – svara kategorijā līdz 35 kilogramiem, Ādams “Lauva” Kadirovs ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu uzvarēja Dāvidu Halatovu

“Mazais Ādams pierādīja, ka viņš patiešām ir “Lauva”. (..) Pretinieki izrādījās garā spēcīgi un mērķtiecīgi, tomēr Ādams panāca pārliecinošu uzvaru un ieguva čempiona jostu. Apsveicu, Ādam!,” dēla panākumus vērtēja Kadirovs.

Vakar, 5.oktobrī R. Kadirovs svinēja savu 40 gadu dzimšanas dienu, bet turnīrs norisinājās otrdien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+