×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. decembris, 2012
Drukāt

Kadirovs aicina Depardjē uz Čečeniju

Čečenijas prezidents Ramzans Kadirovs piedāvāja franču aktierim Žerāram Depardjē pārcelties uz Čečeniju, lai izvairītos no augstajiem nodokļiem Francijā.

“Es neplānoju apspriest viņa rīcību, taču es varu droši teikt, ka mēs esam gatavi uzņemt šo diženo mākslinieku,” atzina Kadirovs. “Es zinu, ka Depardjē ir ieinteresēts Krievijā. Viņš nav izslēdzis iespēju pieteikties pilsonībai. Ja valsts vadība pieņems pozitīvu lēmumu, mēs būsim priecīgi radīt apstākļus, kas mūsu republikā būtu diženās kultūras personības vērti.”

Depardjē oktobrī Groznijā apmeklēja Kadirova dzimšanas dienas svinībām veltītu koncertu un uz skatuves lauzītā krievu valodā sacīja: “Slavu Groznijai, slavu Čečenijai, slavu Kadirovam!” Kā otrdien savā tīmekļa vietnē vēstīja franču laikraksts “Le Monde”, Depardjē sarunā ar saviem draugiem izteicies, ka Krievijas prezidents Vladimirs “Putins jau man ir atsūtījis pasi”, taču domājams, ka aktieris tikai pajokojis.

Depardjē svētdien solīja atteikties no Francijas pases, jo viņu esot dziļi aizvainojuši premjerministra Žana Marka Ero pārmetumi saistībā ar došanos “nodokļu trimdā” uz Beļģiju. Depardjē nesen iegādājies īpašumu Beļģijā un gatavojas pārcelties uz dzīvi nelielajā Nešinas ciematā, kas atrodas kaimiņvalstī, pavisam tuvu Francijas robežai. Tur jau apmetušies aptuveni 2800 bagātu francūžu, vairoties no sociālistu valdības lēmuma aplikt ar 75 procentu nodokli gada ieņēmumus, kas pārsniedz miljonu eiro (702 800 latus). Nekustamā īpašuma aģenti arī norāda, ka 63 gadus vecais aktieris pārdod savu vēsturisko savrupmāju Parīzē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+