×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. decembris, 2014
Drukāt

Kāds būs decembris Saules gada ritumā? Piedalies jaunā diskusijā!

tolteki1

Ilva – tolteku tradīcijas zintniece (dienu glabātāja), Ivo Puriņa mācekle, vadīs diskusiju grupu par Saules gada un laika viļņu ietekmi uz cilvēka dzīves norisēm.

Saules gads – 260 dienas

Tas ir laika periods, kurā cilvēks uzkrāj jaunu apziņas pieredzi Saules gada ritmu veido 20 trīspadsmitdienu laika viļņi. Katram laika vilnim ir sava programa. Bet, tā kā mēs katrs esam dzimuši dažadās dienās, arī mūsu risināmie uzdevumi laika viļņa ietvaros katram ir atšķirīgi. Pārzinot laika līniju ritmus un apzināti dzīvojot, mēs katrs varam panākt vislielāko efektivitāti dažādās dzīves jomās.

Kāds izskatās decembris Saules gada ritumā?

Varētu teikt – divdaļīgs. Decembra pirmā puse pasīva un plūstoša, kad saņemsim algu par paveikto laika posmā no oktobra beigām. Šajā periodā mūsu gribai nav izšķirošas nozīmes, mēs baudīsim rezultātu. Mēneša otrajā pusē svarīga būs katra individuālā griba, mērķi un aktīva darbība, kas vērsta uz rezultātu sasniegšanu.

3. decembris – sākas jauns laika vilnis.

Ja caur pārlieku sakāpinātām emocijām neesam sevi aizmirsuši kā dzīvu būtni un esam pievērsuši uzmanību arī fiziskajai labsajūtai, to var uzskatīt par labu intuīciju un zināmu meistarību. Tad nu varam sākt baudīt sava darba augļus. Taču jāatmet gan ambīcijas, gan mazvērtības kompleksi un jāatceras, ka mēs katrs esam vienlīdz svarīga sastāvdaļa lielākā vai mazākā kolektīvā. Nav nekā svarīgāka vai mazsvarīgāka.

Šajā laika vilnī veiksies lietas, kas balstītas uz demokrātijas principiem un saistītas ar sadarbību. Ātrus un veiksmīgus rezultātus var nest projekti, kuri balstās uz labām iestrādēm. Nevajadzētu uzsākt radikāli jaunas lietas.

9. decembris – maģiska diena, var būt paskarba, taču šajā dienā efektīvi varam atbrīvoties no liekā mūsu dzīvē, lai laika viļņa izskaņā iemantotu patiesu dzīvesprieku un gandarījumu par paveikto.

16. decembris – sākas jauns laika vilnis. Visiem, gan tiem, kuri iekļāvušies laika līnijās un iepriekšējo laika vilni nosvinējuši ar prieku un vieglumu, gan visiem pārējiem – jauns sākums, kurā noteicošā ir katra paša griba. Svarīgi izvirzīt mērķus. Pievēršam uzmanību veselībai, sajūtam savu ķermeni un speram pirmo soli pretī jaunām uzvarām, jaunai pieredzei. Turpinām soli pa solim neatlaidīgi virzīties uz mērķi. Izmantojam visu savu iztēli un meistarību, arī to, kuru esam piemirsuši vai paslēpuši dziļi sevī.

Labs laika vilnis, lai attīstītu un paplašinātu jau esošus projektus vai sāktu realizēt sen lolotas idejas. Ja apzināti pieliksim pūles mērķu sasniegšanai, pirmie rezultāti būs manāmi decembra beigās.

Pilnu algu par šajā un divos nākamajos laika viļņos paveikto saņemsim janvāra beigās.

Lai jums izdodas sajust Laika plūdumu un veiksmīgi iekļauties tajā!

Ja jūtat, ka esat nomaldījies nekontrolējamā notikumu virpulī, palīdzēšu jums atgriezties savas dzīves harmoniskā plūdumā un labprāt atbildēšu uz jūsu jautājumiem.

Ilva – tolteku tradīcijas zintniece (dienu glabātāja), Ivo Puriņa mācekle.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+