Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
29. decembris, 2014
Drukāt

Kāds ekonomikā būs 2015. gads? Vērtē eksperti

1. Mārtiņš Bičevskis

1no10
Foto - LETAFoto - LETA

Mārtiņš Bičevskis, Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents: “2015. gads joprojām būs pilns pārmaiņu. Pirmkārt, ceru, ka beidzot noslēgsies bankas “Citadele” pārdošanas process un Latvijas finanšu sektorā pilnībā beigsies valsts atbalsts. Otrkārt, finanšu sektorā turpināsies straujas pārmaiņas tehnoloģiju jomā, un digitalizācijas process arvien vairāk kļūs par dabisku finanšu pakalpojumu piegādes kanālu. Treškārt, bankas turpinās pielāgoties ne pārāk uzticamajai Latvijas tiesiskajai videi, kas ierobežo kreditoru tiesību nodrošināšanu un nerada pārliecību par ātru un taisnīgu tiesas procesu pieejamību. Vienlaikus valsts mēģinās ar saviem finanšu instrumentiem un nodokļu maksātāju naudu kompensēt šīs nebūšanas. Iznākumā banku pakalpojumi turpinās kļūt arvien ērtāk lietojami, bet to cena kļūs dārgāka, īpaši sadārdzināsies kreditēšana, tādējādi turpinās samazināties kopējais kreditēšanas apjoms.”

  1. Mārtiņš Bičevskis
  2. Kristaps Klauss
  3. Tālis Linkaits
  4. Reinis Āboltiņš
  5. Guntis Strazds
  6. Mārtiņš Cimermanis
  7. Ināra Šure
  8. Vilnis Rantiņš
  9. Signe Bāliņa
  10. Mārtiņš Straume

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+