Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
29. decembris, 2014
Drukāt

Kāds ekonomikā būs 2015. gads? Vērtē eksperti

1. Mārtiņš Bičevskis

1no10
Foto - LETAFoto - LETA

Mārtiņš Bičevskis, Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents: “2015. gads joprojām būs pilns pārmaiņu. Pirmkārt, ceru, ka beidzot noslēgsies bankas “Citadele” pārdošanas process un Latvijas finanšu sektorā pilnībā beigsies valsts atbalsts. Otrkārt, finanšu sektorā turpināsies straujas pārmaiņas tehnoloģiju jomā, un digitalizācijas process arvien vairāk kļūs par dabisku finanšu pakalpojumu piegādes kanālu. Treškārt, bankas turpinās pielāgoties ne pārāk uzticamajai Latvijas tiesiskajai videi, kas ierobežo kreditoru tiesību nodrošināšanu un nerada pārliecību par ātru un taisnīgu tiesas procesu pieejamību. Vienlaikus valsts mēģinās ar saviem finanšu instrumentiem un nodokļu maksātāju naudu kompensēt šīs nebūšanas. Iznākumā banku pakalpojumi turpinās kļūt arvien ērtāk lietojami, bet to cena kļūs dārgāka, īpaši sadārdzināsies kreditēšana, tādējādi turpinās samazināties kopējais kreditēšanas apjoms.”

  1. Mārtiņš Bičevskis
  2. Kristaps Klauss
  3. Tālis Linkaits
  4. Reinis Āboltiņš
  5. Guntis Strazds
  6. Mārtiņš Cimermanis
  7. Ināra Šure
  8. Vilnis Rantiņš
  9. Signe Bāliņa
  10. Mārtiņš Straume

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+