×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. maijs, 2017
Drukāt

Kāds ir Eiropas vēstures nams?

Foto - Ģirts Salmgriezis/EPFoto - Ģirts Salmgriezis/EP

Sandra Kalniete pie 1940. gada avīžu paziņojumiem, ka "Latvija uzņemta PSRS tautu saimē".

Eiropas Savienības (ES) māja un domnīca “Creative Museum” šodien, 19. maijā, no plkst. 11 līdz 13 aicina interesentus piedalīties ekspertu diskusijā “Kāds ir Eiropas vēstures nams?”. Sarunu vadīs Eva Ikstena.

Domu apmaiņā piedalīsies Sandra Kalniete (Eiropas Parlamenta deputāte), Anita Meinarte (Latvijas Nacionālā vēstures muzeja direktora vietniece krājuma darbā, Eiropas vēstures nama Akadēmiskās padomes locekle), Agrita Ozola (Latvijas Muzeju padomes priekšsēdētāja, Tukuma muzeja direktore), Raivis Sīmansons (Eiropas vēstures nama Akadēmiskās darba grupas kurators asistents), Dr. hist. Kaspars Zellis (Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta vadošais pētnieks, atmiņu kultūras un tās reprezentācijas eksperts) un Edgars Bajaruns (Siguldas pilsētas vidusskolas vēstures skolotājs).

Starptautiskajā Muzeju naktī 20. maijā no plkst. 19 līdz 23 ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu sienas atdzīvosies, apmeklētājus vedot virtuālā ceļojumā uz Eiropas vēstures namu, kas stāsta par Eiropas vēsturi un iedvesmo domāt par Eiropas nākotni.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+