Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kāds ir katras zodiaka zīmes “koda” vārds? Īss un precīzs raksturojums! 1

Foto – Fotolia

Auns – “labākais”

Kas būtu, ja mēģinātu katras zodiaka zīmes raksturojumu ietilpināt vienā vārdā? Tas var būt iemīļots vārds, bez kura neiztiek neviens cilvēka izteikums, vai arī galvenā rakstura iezīme. Astrologi apgalvo, ka ikvienai horoskopa zīmei ir savs “koda” vārds, kurš atspoguļo visu cilvēka būtību.

Auni mīl sacensties un uzvarēt. Frāze “Galvenais ir nevis uzvara, bet piedalīšanās” izved viņus no pacietības. Viņiem ir svarīgi būt augstāk, gudrākiem, stiprākiem, bagātākiem un skaistākiem – vienā vārdā sakot, labākajam no visiem. Katru reizi, kas viņi iziet sabiedrībā, viņi to noteikti uzsver – “Šis ir labākais restorāns pilsētā!, “Šī ir labākā pica, pamēģiniet”, “Man ir labākais puisis/labākā meitene!” Tagad jūs zināt, kā iepriecināt pazīstamu Aunu – vienkārši biežāk viņam atgādiniet, ka viņš ir vislabākais.

Vērsis – “uzticamais”

Vērši nemīl iesaistīties nepamatotā riskā. Viņi tiecas pēc stabilitātes un pārliecības par nākamo dienu. No tuviniekiem viņi gaida atbalstu un gatavību nākt palīgā grūtā brīdī. Arī viņi paši ir ļoti uzticami un pastāvīgi draugi, uz kuriem vienmēr var paļauties. Tāpēc slavējiet Vēršus par viņu uzticamību!

Dvīņi – “interesantais”

Dvīņi ir ļoti zinātkāri. Viņi ir atvērti jaunām zināšanām, jauniem draugiem un jaunai pieredzei. Dvīņiem patīk radīt iespaidu ar savu erudīciju, tāpēc viņi pieliek maksimālas pūles, lai katram būtu interesanti sarunu biedri. Cilvēkos viņi ciena tās pašas īpašības, tāpēc saskarsmē ar Dvīņiem nepieļaujiet banalitātes un garlaicību.

Vēzis – “drošība”

Vēžus bieži uzskata par bailīgiem un aizdomīgiem, taču patiesībā viņiem vienkārši ir ļoti attīstīta intuīcija. Viņi nekad nepieņems lēmumu, ja nejutīs pārliecību par to, ka tas viņiem ir drošs. Vēži ļoti raizējas par saviem tuviniekiem, tāpēc viņus pastāvīgi ir jāpārliecina, ka viņu ģimenē visi ir veseli, laimīgi un veiksmīgi. Ja jūs vēlaties, lai Vēzis jums atveras un uzticas, radiet drošu atmosfēru, omulību un mieru.

Lauva – “neatkārtojamais”

Aunam patīk justies labākam par citiem, taču – ja jūs gribēsiet Lauvu salīdzināt ar kādu citu, viņu piemeklēs niknuma lēkme. Lauva ir unikāls un neatkārtojams! Viņš ir augstāks par visiem salīdzinājumiem. Viņam ir svarīgi būt īpašam mīļotā cilvēka acīs. Tāpēc labākais kompliments būs teikt, cik viņš ir unikāls un neatkārtojams!

Jaunava – “pareizais”

Jaunavas spēlē pēc noteikumiem un nepārkāpj sociālās normas. Šiem cilvēkiem nepieciešams zināt, ka viņu rīcība ir pareiza, loģiska un racionāla. Jaunavas ļoti baidās pieļaut kļūdas. Viņām noteikti šķiet, ka visi pievērš uzmanību viņu kļūmēm un nosoda tās. Jaunavai vīrietim pastāvīgi ir nepieciešama pārliecināšana, ka viņš rīkojas pareizi un praktiski. Sievietes Jaunavas vienmēr ir teicamnieces un gudrinieces.

Svari – “skaistais”

Svariem patīk saskatīt skaisto it visā. Skaista glezna, patīkama meitene, apburošs puisis. Bet kas tie par jaukiem ziediem uz palodzes? Ak, cik skaisti tas tika pateikts! Par Svariem vajag sajūsmināties kā par mākslas darbu! Vīriešus Svarus vajag uzslavēt par romantismu un prasmi būt džentlmeņiem. Sievietes Svari novērtēs, ja jūs viņas cildināsiet par graciozitāti un izsmalcinātību.

Skorpions – “jaudīgais”

Skorpioni neatzīst kaut ko darīt pa pusei – viņi ar galvu metas iekšā emocijās un bez atlikuma atdod sevi visu nepieciešamajai lietai. Tāda impulsivitāte, protams, izraisa spēcīgu apkārtējo reakciju. Tiesa, nereti Skorpioniem ir nospļauties uz to, ko par viņiem domā pārējie. Šie enerģiskie cilvēki citu darbības novērtē tikai tad, ja tās ir pietiekami “jaudīgas”, bet pretējā gadījumā tās pat neievēro.

Strēlnieks “autoritatīvais”

Autoritāte Strēlniekiem nav nepieciešama varai, bet gan cieņai sabiedrībā. Strēlniekiem patīk, ka cilvēki prasa viņiem padomu un viņi var stundām ilgi censties novirzīt citus uz pareizā ceļa. Strēlnieki cenšas pašpilnveidoties un attīstīties morāli ētiskajā plānā, iegūst zināšanas no uzticamiem avotiem, lai pēc tam kļūtu citiem par guru vai darbaudzinātāju. Labākais kompliments Strēlniekam būs viņa ideju un pārliecību pieņemšana.

Mežāzis – “statuss”

Mežāžiem ļoti svarīga ir atzinība. Viņi vēlas sajust, ka dara kaut ko svarīgu un vērtīgu. Tāpēc viņiem ļoti patīk kolekcionēt diplomus, medaļas un balvas, kas apliecina, ka viņi cenšas ne velti. Mežāžiem patīk cieņa un viņi cenšas ieņemt vietu sabiedrībā, nereti iegādājoties “statusa” priekšmetus – dārgu automašīnu, pulksteni un modernas viedierīces.

Ūdensvīrs – “oriģinālais”

Saistītie raksti

Ūdensvīri ir ļoti radoši un prot paskatīties uz lietām no cita redzes leņķa. Viņi redz risinājumus tur, kur citi saskata tikai bezizejas situāciju. Rodot sevī radošo pirmsākumu un apzinoties savu atšķirību no citiem, Ūdensvīri bieži kļūst par nonkonformistiem un tīši demonstrē savu unikalitāti. Viņiem patīk izcelties pūlī un justies citādākiem. Tāpēc vārds “oriģināls” likumīgi pieder Ūdensvīram.

Zivis – “pasakainais”

Zivis ir radošas būtnes ar smalku dvēseli. Tās ir spējīgas uz beznosacījuma mīlestību un pašatdevi un kategoriski nevēlas noņemt rozā brilles. Zivīm piemīt bagāta iztēle un bieži vien tās dzīvo it kā izdomātā pasaulē, kur viss ir pasakaini, skaisti, viegli un romantiski. Šīs fantazētājas tic, ka nav nekā neiespējama, vajag tikai mazliet pacensties un visi viņu sapņi piepildīsies. Iespējams, ka Zivīm ir taisnība, jo lidojumi kosmosā kādreiz arī šķita pasakas.

Avots: “misstits.ru”

LA.lv