Kokteilis
Mīli

Kāds ir kritiskais brīdis, kad sievietes sāk justies vecas 0

Foto – Shutterstock

Vairākums cilvēku baidās no vecuma. Bieži vien mēs vienkārši neesam gatavi tam, ka mūsu veselība vairs neļauj mums daudz ko no tā, ko darījām vēl pavisam nesen, ka pretējais dzimums vairs mūs nepavada ar ieinteresētiem skatieniem, bet vairākums cilvēku apkārt izrādās jaunāki par mums.

Protams, var iebilst, ka vecums nav skaitļos, bet attieksmē pret dzīvi. Taču britu zinātnieki ir atklājuši, ka ir vecums, kurā sievietes visvairāk sāk baidīties par savu novecošanu.

Zinātnieku veikts pētījums liecina, ka vīrieši sāk justies veci vidēji 58 gados. Diemžēl daļai sieviešu kritiskais vecums, kurā viņas sāk pārdzīvot savu novecošanu, sākas daudz agrāk – jau 29 gados!

Protams, sabiedrībā, kurā sievietes pierasts vērtēt pēc viņu ārienes, daiļā dzimuma pārstāves izjūt milzīgu spiedienu un emocionālu stresu, saistot savu novecošanu ar nozīmīguma, autoritātes un ietekmes zaudējumu.

Saistītie raksti

Vairākums jeb 74% pētījumā aptaujāto sieviešu minēja, ka sākušas sajust novecošanu 30-40 gadu vecumā. Šajā lūzuma periodā, kad notiek pāreja no jaunības uz briedumu, vairums daiļā dzimuma pārstāvju piedzīvo stresu, cieš no bezmiega un apetītes trūkuma.

Par laimi, vecumā virs 40 gadiem ciešanas beidzas, un sievietes sāk apzināties sava vecuma priekšrocības, izjūtot otro jaunību, spēku un seksuālās enerģijas pieplūdumu, secinājuši pētījuma autori.

Avots: “marketium.ru”

LA.lv