×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
12. jūlijs, 2017
Drukāt

Kāds ir tavs dzīvnieks talismans atbilstoši zodiaka zīmei (1)

1. Kas ir totēma dzīvnieks?

1no5
Foto - Fotolia.comFoto - Fotolia.com

Katra cilvēka dzimšanas datums lielā mērā nosaka viņa turpmāko likteni, raksturu, dzīves sūtību un pat slēptās spējas. Uzlabot konkrētas zodiaka zīmes pārstāvja dzīvi var dzīvnieks-talismans, kas saistīts ar viņu garīgā līmenī.

Tavas dzimšanas datums ir ciparu komplekts, kas sevī nes slēpto likteņa kodu. Izskaitļot, uzzināt savu sūtību un pat mainīt dzīves gājumu, ieviest veiksmīgas korekcijas, palīdzēs senā zinātne numeroloģija. Bet tavs totēma dzīvnieks kļūs par teicamu laimīgas dzīves papildinājumu. Šāds talismans darbojas līdzīgi kā magnēts, piesaistot tikai pozitīvas apstākļu sakritības.

Dzīvnieku pielūgsmes kults pazīstams kopš sirmas senatnes. Ēģiptieši pielūdza kaķi, bet govs joprojām tiek uzskatīta par dievišķu radību Indijā. Katrai stihijai, pie kuras pieder tā vai cita zodiaka zīme, atbilst noteikts dzīvnieks, kas kļūs par tavas veiksmes, miera un veselības glabātāju.

Cilvēkiem, kuru talismans ir, piemēram, kaķis vai kāmis, ir daudz vienkāršāk. Šādu dzīvu talismanu var ieviest mājās, un mijiedarbība ar to stiprinās tavus iekšējos spēkus. Bet ko darīt, ja tavs totēms ir eksotiska radība? Turēt mājās ziloni praktiski nav iespējams. Šādā gadījumā var ieviest dzīvnieku figūriņas vai attēlus, bet putna gadījumā – tā spalvu.

  1. Kas ir totēma dzīvnieks?
  2. Zemes zīmes un to talismani
  3. Uguns zīmju talismani
  4. Gaisa zīmju talismani
  5. Ūdens zīmes un to talismani

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas ir smieklīgi

Draugiem Facebook Twitter Google+