Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kāds ir vīrietis Auns? Tikai necentieties viņu ierobežot!0

Foto – Pexels

Auni ir radošas enerģijas un dažādu ideju pārpilni, tādēļ pastāvīgi atrasties tiem līdzās var būt sarežģīti, bet ne garlaicīgi. Viņi parasti izskatās jaunāki par saviem gadiem; briedums un vīrišķība tos apciemo vēlāk nekā citās zīmēs dzimušos. Auns ir nepacietīgs, izlēmīgs un pašpārliecināts – dzimis cīnītājs un dumpinieks.

Viņš labprāt izaicinās augstāk stāvošos, jo ir pārliecināts par savu pārākumu. Necentieties ierobežot Aunu, jo viņš nav radis pakļauties, bet mēģiniet taktiski savaldīt viņa impulsivitāti.

Viņam dzīvē jābūt līderim, citādi tā zaudē jebkādu jēgu. Būdams vienlaikus ideālists un egoists, viņš nekad neatzīs savas kļūdas. Nemēģiniet salauzt viņa vīrišķību, bet nezaudējiet arī savu individualitāti.

Nekomandējiet viņu un neļaujiet to darīt ar sevi. Necentieties pierādīt Aunam, ka viņam nav taisnība, pat esot par to pārliecināti.

Mīlā Auns ir kristāldzidrs ideālists un sentimentāls, kas neatstās bez uzmanības nevienu jūsu vajadzību. Ja mīla ir īsta, neviena cita no pārējām zodiaka zīmēm nav tik uzticīga, kāds ir Auns.

Godīgs pēc dabas, viņš nekad jūs nepievils. Ja pratīsiet saglabāt viņa acīs visu savu sievišķību un pievilcību, viņš ar lielāko prieku visu sieviešu vidū priekšroku dos tikai jums.

Lai valdītu Auna sirdī, vienlaikus jāapvieno sevī ļoti dažādu sieviešu īpašības. Auns vienmēr ir tiešs un patiess visās savās izpausmēs. Ja jūtaties slima vai jums ir nepatikšanas, Auns vienmēr būs blakus un palīdzēs.

Viņš spēj iekarst sīkumu dēļ un sarunāt nepatīkamas lietas, bet tas ātri pāriet. Auns mīl jūsu patstāvību, tomēr tādu, lai par līderi būtu viņš. Rakstura karstumā var pārsteidzīgi sarunāt nepatīkamas lietas.

Jums jāatzīst un jāpieņem visi viņa draugi, kaut sev viņš atstāj tiesības nemīlēt jūsējos. Ja esat kļuvusi Auna sieva, ģimenes galva būs viņš.

Saistītie raksti

Viņš necietīs nekādus aizrādījumus no jums ne cilvēku klātbūtnē, ne vienatnē, sevišķi attiecībā uz naudu. Auns nežēlo naudu un dos, cik jūs lūgsiet. Viņš varbūt ir egoistisks, bet ne skops.

Auns – uzmanīgs un lepns tēvs, ar sajūsmu sagaida katra mazuļa ierašanos pasaulē. Jāatgādina, ka bērni mīl neatkarību ne mazāk kā viņš. Tēva lomā Auns jūtas lieliski un ar prieku iesaistās bērnu izglītošanā un rotaļās.

LA.lv