×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Kāds Latvijai būs jaunais gads?


saluts_leta2

It kā jau nevajag skriet notikumiem pa priekšu, taču, tuvojoties gadu mijai, sākam prātot – nezin, ko mums nesīs jaunais gads, vai tas būs dāsnāks, vieglāks, laimīgāks par aizejošo? Lai arī saka – katrs pats ir savas laimes kalējs, tomēr daudz ko mūsu dzīvē nosaka arī ārējie apstākļi, ekonomiskā un politiskā situācija valstī.

Kāds Latvijai būs 2013. gads – šajā nākotnē lūdzu ieskatīties cilvēkiem, kuri sevi dēvē par gaišreģiem.

 

Ļaudis no Austrumiem

Ilmārs Briedis uzskata, ka sabiedrībā varētu notikt lielas pārmaiņas, jo cilvēki nevēlēsies dzīvot kā līdz šim. Tiks kārtotas naudas lietas, taču materiālā puse negūs pārsvaru, uzplauks garīgums. Cilvēki skaidrāk apzināsies savus mērķus, sapratīs, ko grib, ar viņiem nevarēs manipulēt, kā tas notiek patlaban.

– Lai arī eiro ieviešana attiecas uz 2014. gadu, taču mans redzējums ir tāds, ka to nenāksies viegli izdarīt, bez cīņas neiztiks un iespējams, ka eiro ies mums secen. Diemžēl nākamajā gadā Latvijas iedzīvotāju aizbraucēju plūsma nemazināsies, sāksies pretējs process – pie mums ieradīsies ļaudis no Austrumu zemēm, īpaši no Ķīnas. Viena daļa no viņiem Latvijā iegādāsies īpašumu un mūsu zemi izmantos kā startu, lai vēlāk dotos uz turīgākām Eiropas valstīm. Ne velti Latviju dēvē par tiltu uz Eiropu. Taču daļa iebraucēju iedzīvosies un paliks pie mums. Jau tagad, cik zinu, Bauskā un Cēsīs uz dzīvi apmetušās ķīniešu ģimenes. Ķīniešiem patīk, ja apkārt ir savējie, tāpēc viņi pie mums ieradīsies aizvien lielākā skaitā, – paredz Ilmārs Briedis.

 

Vērsies priekškars

Gaišreģei Helmai par jauno gadu ir labas priekšnojautas.

– Latvijai gads būs ļoti labvēlīgs. Jau gada sākumā būs sajūtama vibrāciju maiņa, kas modinās ļaudis no snaudošā apziņas stāvokļa. Šīs enerģētiskās izmaiņas pacels virspusē daudzas apslēptas lietas no cilvēku apziņas dziļumiem, kā arī pavērs priekškaru uz politiskās dzīves līdzšinējām manipulācijām un aizkulisēm. Politiskā gudrība pieņemsies spēkā, kļūs vieglāk rast risinājumus ieilgušām problēmām Latvijā. Kļūs mazāk darba tiesu sistēmai, jo saruks tiesiski risināmas konfliktsituācijas. Gads labvēlīgs radošās profesijas pārstāvjiem, jauniem atklājumiem dažādās nozarēs. Čūskas gads ir pats labvēlīgākais ģimenes dibināšanai un pēcnācēju radīšanai. Īpaši laimīgi būs tie bērni, kas nāks pasaulē vasarā. Galvenais, jāizvairās no bezdarbības, tad gads staros visā savā spožumā un darbs nesīs peļņu. Mīlas lietās var darīt visu un justies drošībā. Gads sola daudz brīnišķīgu mīlas piedzīvojumu.

 

Jāpaļaujas uz vīriešu spēku

Savukārt gaišreģei Mārītei Strodei vīzijas par nākamo gadu ir daudz skarbākas.

– Diemžēl nevarēšu iepriecināt. No tās dziļās bedres, kurā Latvija nokļuvusi, netiksim laukā ne nākamajā, ne aiznākamajā gadā. Mums bija iespējas no tās izlīst 2010. gadā, bet, ja to neizdarījām, tad turpināsim dzīvot tumšajā alā. Ja mūsu valstī sievietes vēl vairāk sāks rauties pie vadības, tad Latvijā kļūs vēl grūtāk. Vienīgi tāda tipa vadītājas kā eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga spējīgas kaut ko vērst par labu, bet patlaban starp mūsu politiķēm tādas neredzu. Vienai otrai no viņām jau tagad būtu jānokāpj no pjedestāla. Mums jāpaļaujas uz vīriešu spēku. Vadības groži jāpārņem vīriešu paaudzei, kuri pārstāv trīsdesmitgadniekus.

 

Labas pārmaiņas

Gaišreģei Maijai Kalniņai atkal ir labas ziņas.

– Gada otrajā pusē sāksies labas pārmaiņas, ļaudis varēs vieglāk uzelpot, jo būs iemācījušies kļūt patstāvīgāki. Izdomās, kā izgrozīties, ko pasākt, lai rastos stabilitāte. Nesaku, ka būs medusmaize, bet stabilitāte pieaugs. Dzīves uzlabošanās gan nebūs valdības un politiķu nopelns, no tiem labumu nav ko gaidīt. Vienkārši mainīsies cilvēku domāšana un viņi aktīvāk kustinās smadzenes, kā pašiem uzlabot savu dzīvi. Tautiešiem, kas devušies uz ārzemēm, radīsies vēlme atgriezties dzimtenē, bet nākamajā gadā viņi vēl to nedarīs. Ceļu uz mājām viņi masveidā sāks rast pēc diviem trim gadiem. 2013. gadā tiks nobremzēta Latvijas zemes izpārdošana ārzemniekiem, jo mums radīsies pašaizsargāšanās instinkts. Valsts valoda netiks apdraudēta un referendumi šajā sakarā nav paredzami.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+