Latvijā
Rīga

Kāds neprātis staigā pa ledu, rāda nepieklājīgus žestus un ignorē aicinājumu atgriezties krastā 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto RPP

13. janvārī neilgi pirms pulksten 14.00 likumsargi devās uz izsaukumu Juglā, kur kāds manāmi iereibis vīrietis bija aizgājis līdz nesen aizsalušā Velnezera vidum, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja atklāja, ka pārgalvīgais vīrietis ir viņas tēvs. Ar pārkāpēju uzsākta saruna, kuras laikā viņam doti vairākkārtīgi rīkojumi doties uz krastu. Vīrietis ilgstoši ignorēja likumsargus un viņu virzienā raidīja nepieklājīgus žestus. Kungs uz ledus vairākkārtīgi nokrita un piecēlās, taču neielūza. Vienlaikus policisti sazinājās ar glābējiem, lai viņu noceltu no ledus. Tomēr pēc pāris minūtēm pārgalvīgais kungs atgriezās krastā.

Pārkāpējs aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā konstatēts, ka viņš ir 3,01 promiles reibumā.

Vīrietim sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par atrašanos uz ledus lieguma laikā, savukārt otrs par atrašanos alkohola reibumā cieņu aizskarošā stāvoklī.

Policija atgādina, ka no 10. janvāra spēkā ir liegums atrasties uz Rīgas ūdenstilpņu ledus.

LA.lv