Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko patīkamu pateikt katrā zodiaka zīmē dzimušajiem? Uzzini, kā iepriecināt! 16

Foto – Fotolia

Auns – “labākais”
Ja Svari tev teiks, ka visi ir vienlīdzīgi un nav labāko un sliktāko, Auniem, tieši pretēji, patīk, kad tos dēvē par labākajiem. Aunam patīk konkurence un būt pirmajam itin visā. Kāpēc Auna mīļākais vārdiņš ir “labākais”? Tāpēc ka katru reizi, kad viņš kaut kur dodas, pacenties pieminēt šo vārdiņu “Tas ir labākais restorāns pilsētā!”, “Draugi, pagaršojiet mūsu labāko picu!”, “Man ir labākais puisis/meitene pasaulē!”

Ja gribi, lai tavs Auns pastāvīgi ir laimīgs, biežāk sauc viņu par pašu labāko!

Vērsis – “uzticamais”

Vērsim ļoti patīk stabilitāte, viņš nekad neriskēs līdzīgi Aunam, lai būtu pirmais it visā. Vērsis novērtē pārliecību par rītdienu, viņš vēlas sevi materiāli nodrošināt.

Arī Vērsis pats ir ļoti uzticams un pastāvīgs cilvēks, uz viņa solījumiem var paļauties, viņš ir labs draugs, laikā atsteigsies palīgā un nekad nenodos.

Lieli Vēršus par uzticamību!

Dvīņi – “interesantais”

Ai, cik interesanti! Tā sajūsmināti reaģē Dvīņi, uzzinot kaut ko jaunu. Dvīņi ir zinātkāri un vienmēr gatavi uzzināt kaut ko jaunu, viņi ir atvērti zināšanām un vairāk par visu baidās no garlaicības un rutīnas.

Kontaktējoties ar citiem cilvēkiem, Dvīņi cenšas būt ikvienam maksimāli interesanti, tāpēc ar viņiem kopā būt ir viegli, sarunas veidojas aizraujošas. Ja arī tu būsi interesants Dvīņiem, apspriedīsiet gan pēdējos jaunumus, gan pētnieciskus projektus ar vienlīdz lielu degsmi. Nepieļauj pelēcību un neesi pārāk prasīgs pret aizrautīgo Dvīni, citādi viņš aizmuks no tevis!

Vēzis – “drošais”

Vēzim piemīt spēcīgi attīstīta intuīcija attiecībā uz bīstamām situācijām, tāpēc viņu bieži sauc par bailīgu un šaubīgu. Patiesībā intuīcija viņam palīdz atrisināt daudzus jautājumus, starp citu Vēzis lieliski sajūt apmānu un cenšas izvairīties no darījumiem, kuros viņš paliktu zaudētājos.

Bēdīgi slavenajā “Djatlova pārejas” tūristu grupā dzīvs palika tikai viens dalībnieks – Jurijs Judins, pēc zodiaka Vēzis, kurš traģēdijas priekšvakarā saslima un aizbrauca mājās. Viņa intuīcija pareizi sajuta gaidāmo traģēdiju.

Vēzim patīk drošība, padari viņa dzīvi drošu un ērtu, un Vēzis atvērsies. Tāpat vairāk par visu Vēzis baidās no tā, ka briesmas varētu draudēt kādam no viņa tuviniekiem. Tāpēc patiesi iepriecināt Vēzi var, garantējot, ka viss būs kārtībā ar viņu, viņa bērniem un vecākiem.

“Drošs” ir vārds, kas raksturo Vēzi precīzāk nekā citas zīmes.

Lauva – “neatkārtojamais”

Aunam patīk, kad viņš ir labākais salīdzinājumā ar citiem, bet, ja sāksi salīdzināt Lauvu ar kādu citu, viņš sadusmosies! Tā mīl darīt Jaunavas, viņas analizē Lauvu un salīdzina ar iepriekšējiem draugiem, sakot “Lūk, te tu esi labāks par maniem bijušajiem, no tevis ir jūtami lielāka jēga!” Bet Lauva taču ir unikāls un neatkārtojams!

Viņam svarīgi būt izņēmumam mīļotā cilvēka acīs. Lauvam patīk atstāt iespaidu uz cilvēkiem, viņš gaida ovācijas un aplausus, sajūsminātus skatienus un smaidus.

Saki Lauvam, ka viņš ir neatkārtojams un nesalīdzini viņu ne ar vienu zvaigzni!

Jaunava – “pareizais”

Jaunavai svarīgi būt pareizai itin visā, Jaunava ievēro noteikumus un nepārkāpj sabiedrības normas. Pat līdz tādai pakāpei, ka nekad nešķērsos ielu pie sarkanās luksofora gaismas. Jaunavas pacietīgi gaidīs, kamēr iedegas zaļā, pat ja uz ielas nav redzams neviens auto.
Jaunavas zīmē dzimušam vīrietim svarīgi zināt, ka viņš dzīvo pareizi, ka visas viņa darbības ir saprātīgas un galvenais – racionāli. Jaunavas visu plāno laicīgi, lai izvairītos no kļūdām, jo no tām paniski baidās.
Jaunavas zīmē dzimušas sievietes lepojas ar savu pareizumu – viņas ir teicamnieces, gudrinieces un labas saimnieces.


Svari – “jaukumiņš”

Burvīgs ir sinonīms vārdam ļoti skaists! Cik ļoti gan Svariem patīk izskatīties vislabāk no visiem itin visā!

Skaista glezna, daiļa meitene, apburošs puisis! Un kas tās par pasakainām puķēm uz palodzes? Ak, cik labi es to pateicu! Svariem patīk, ja viņiem stāsta, cik viņi ir graciozi, par viņiem jāsajūsminās kā par mākslas darbiem!

Kopā baudiet saulrietu pie jūras un atzīmējiet, cik gan šis mirklis dievišķīgi skaists!

Vīriešus Svarus jāpaliela par romantiskiem žestiem un prasmi būt džentlmeņiem.

Skorpions – “varenais”

Ātrs, intensīvs, bezbailīgs, Skorpions neko nedara pa pusei. Skorpions atdod sevi bez atlikuma, un attiecīgi viņa enerģiskā rīcība izraisa attiecīgu apkārtējo reakciju. Skorpionam ir liela dzīvības spēku rezerve, viņš var pēkšņi pamest to, uz ko gājis vairākus gadus, un sākt ceļu pilnīgi pretējā virzienā, jo “tā liek sirds”.

Skorpionu neietekmē sabiedrības stereotipi, viņam vienalga, ko par viņu teiks citi. Skorpions ir pārliecināts par sevi un arī paštaisns. Viņam gribas sekot. Skorpionam patīk atstāt spēcīgu iespaidu uz cilvēkiem, un viņš vērtē citu cilvēku rīcību vai nu kā “spēcīgu”, vai nekādu.

Strēlnieks – “autoritāte”

Autoritāte sniedz pilnvaras dot padomus, kuros cilvēki ieklausītos, bet Strēlnieki ir īsti meistari citu novirzīšanā uz īstā ceļa. Strēlnieks grib būt autoritatīva persona, turklāt nevis varas, bet sabiedrības cieņas dēļ. Strēlniekiem patīk, ja viņus ciena un vaicā viņu padomu jebkurā jautājumā. Pats Strēlnieks vienmēr cenšas attīstīt savas zināšanas un paplašināt redzesloku, lai justos tiesīgs mācīt citus morāli tikumiskajā jomā.

Strēlnieks mācās pie slaveniem guru un smeļas informāciju autoritatīvos avotos.
Tāpēc savu cieņu Strēlniekam vari izrādīt, pieņemot viņa uzskatus un domas.

Mežāzis – “nozīmīgais”

Mežāzis paskatās uz kāda cilvēka mašīnu un ātri novērtē viņa materiālo stāvokli, jo uzskata, ka cilvēki viņu uzskatīs par nozīmīgu tad, ja viņš uzskaitīs visas savas regālijas.

Viņam vajadzīgi diplomi, balvas un profesionāla atzinība. Mežāzis ar sasniegumu palīdzību uzsver savu nozīmīgumu.

Statuss nosaka cilvēka “svaru” sociumā, un Mežāzim ir svarīgi justies kā “personībai”, kas dara kaut ko nozīmīgu.

Saki Mežāzim, ka viņš ir neaizvietojams darbinieks, lielisks apgādnieks, uzticams draugs! Bet, galvenais, vienmēr ļauj viņam saprast, ka tas, ar ko viņš nodarbojas, ir svarīgs un vērtīgs.

Mežāzis liek darbu pirmajā vietā un gaida atzinību par saviem pūliņiem šai jomā.

Ūdensvīrs – “oriģinālais”

Ūdensvīriem patīk izcelties, nebūt līdzīgiem citiem, viņi rīkojas ne pēc standarta un jebkurā lietā izrāda radošu pieeju. Turklāt tas viņiem izdodas viegli un dabiski, jo Ūdensvīrs saprot, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Ja nespēj atrisināt kādu sarežģītu problēmu, vērsies pie Ūdensvīra, viņš piedāvās vienkāršu un oriģinālu izeju, kāda tev pat prātā neienāca.

Ūdensvīrs ir cilvēks, kas redz atvērtu vēdlodziņu, kad tu sities kā muša pret stiklu. Kāpēc meklēt sarežģītus risinājumus visām problēmām? Viss patiesībā ir vienkāršāk, nekā izskatās, bet mums pašiem patīk visu sarežģīt.

Tāpēc vārds “oriģināls” likumīgi pieder Ūdensvīram!

Zivis – “pasakains”

Zivīm ir spilgta iztēle, viņas dzīvo neparastā pasaulē, pasaulē, kur brīnumi ir reāli, bet sapņi viegli piepildās.

Saistītie raksti

Zivis ir radošuma un iedvesmas zīme, Neptūns, to valdnieks, ir augstākās beznosacījumu mīlestības planēta, simbolizē bezdibeni, no kura smeļam visu daiļo un pasakaino. Pasaku pasaule eksistē ne tikai smalkajā realitātē, to var radīt arī mūsu materiālajā dzīvē.

Kādu pasauli radām savā galvā, tāda tā būs arī realitātē, tikai nedrīkst aizmirst kustēties un darīt visu, lai visu izsapņoto ieviestu dzīvē. Jo kādreiz taču mēs nespējam noticēt tam, ka lidmašīnas spēj lidot, bet dzelzs – peldēt ūdenī. Tā ka dzīvi iespējams pārvērst par pasaku, ja vien gribēsi pietiekami spēcīgi!

LA.lv