Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
19. marts, 2015
Drukāt

Kāds vīrietis piesakās rīkot piketu pie Uzvaras pieminekļa 9.maijā 30 gadus pēc kārtas (4)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Privātpersona Kristaps Kašs vēstulē Rīgas domei (RD) pavēstījis, ka vēlas 9.maijā rīkot piketu pie Uzvaras pieminekļa 30 gadus pēc kārtas, aģentūrai BNS pastāstīja RD pārstāvis Uģis Vidauskis.

Viņš pavēstīja, ka, tā kā pie Uzvaras pieminekļa 9.maijā jau iepriekš bija pieteikts publisks pasākums, un likums paredz, ka citi pasākumi nedrīkst traucēt iepriekš pieteiktu pasākumu, dome aicināja Kašu izvēlēties savam pieteiktajam piketam citu laiku vai vietu. Kašs savukārt paudis, ka vēlas rīkot piketu pie Uzvaras pieminekļa turpmākos 30 gadus.

Vidauskis norādīja, ka oficiāls iesniegums no Kaša neesot saņemts, taču jebkurā gadījumā likums paredz, ka piketu var pieteikt tikai četrus mēnešus pirms pasākuma norises. Konkrētu laiku un vietu nav iespējams rezervēt ilglaicīgi atkārtotiem pasākumiem.

Pašlaik RD juristi sagatavo atbildes vēstuli, lai izskaidrotu tiesisko regulējumu.

Jau vēstīts, ka RD pieteikti divi pasākumi 9. maijā pie Uzvaras pieminekļa. Biedrība “9. maijs .lv” pieteikusi fašisma sagrāves svinēšanas pasākumu Uzvaras parkā no plkst.9 līdz 23. Pieteicēji iesniegumā norādījuši, ka pasākumu varētu apmeklēt vairāki tūkstoši iedzīvotāju. Savukārt Kašs kā privātpersona 9. maijā Uzvaras parkā pieteicis piketu, kura laikā plānots ar faktu izstādi skaidrot 1945.gada 9. maija notikumu atzīmēšanas tradīcijas rašanās apstākļus un nozīmi Latvijas vēsturē.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tad kāpēc dome atļauj veitākus pasākumus pie Brīvības pieminekļa?

    • Vatson, jo tas ir kremļa uzdevums saviem aģentiem – rīdīt un kūdīt vienus pret otriem. Citādi šiem tur ir garlaicīgi.

  2. Piekrītu, ka pēc Krievijas propagandas šim aunu baram neko nevar paskaidrot.

  3. Tiem maskaļu ēzeļiem jau neko nevar ieskaidrot. Stulbi kā aitas, blēj kā auni savu ” široka zemlja…”
    Bet tā jau ir čukču zeme, nevis aprobežotā sādža Moskva.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+