×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Kādu noslēpumu meklējat pie manas miskastes? Strīķei aizdomas, ka viņu izseko DP (9)

LETALETA

Juta Strīķe

Papildināta ar DP komentāru.

Šā gada 13. jūnijā bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja vietniece Juta Strīķe pie sava daudzdzīvokļu nama Imantā pamanījusi, ka viņu izseko Drošības policija (DP) par to Strīķe informē savā “Facebook” kontā.

“Labi zinot, kā tiek organizēta izsekošana, ierastajā Imantas vidē nav grūti saskatīt DP raksturīgo profesionāli vājo darbu. Pat pasveicināju vienu no ekipāžām, tie no pārsteiguma zaudēja runas dāvanas, “ raksta Strīķe.

“Jau gadiem ilgi DP veic pārbaudes par sniegtajām intervijām, pratina žurnālistus, rosina mistiskus kriminālprocesus par it kā valsts noslēpuma izpaušanu, atzīst par aizdomās turēto cilvēku (J.Jurašu), kas ir ziņojis par viņam piedāvāto kukuli un iestāžu bezdarbību. Kādu valsts noslēpumu Jūs tagad meklējat pie manas daudzdzīvokļu mājas miskastes? Pildāt Kalnmeiera, Masaļska, Kučinska, Lemberga norādījumus – atrast vienalga ko un “norakt”?” jautā Strīķe

Viņa uzskata, ka DP, izsekojot viņu, nelietderīgi tērē valsts resursus.“Drošības policijai savs grandiozais budžets ir jātērē nevis piekalpošanai oligarhu interesēm, bet gan savu tiešo pienākumu veikšanai. Piemēram, Krievijas spiegu ķeršanai, “ uzsver Strīķe.

DP kategoriski noraida Strīķes izteikumus un aicina Strīķi atturēties no nepamatotiem publiskiem izteikumiem. Ja Strīķei ir aizdomas, ka pret viņu tiek veiktas prettiesiskas operatīvās darbības, saskaņā ar Operatīvās darbības likuma viņa ar sūdzību var vērsties pie prokurora, kas izvērtēs šo situāciju, aģentūrai LETA norādīja DP.

“Šādu nepamatotu apgalvojumu izteikšana diskreditē Drošības policiju kā valsts drošības iestādi un rada jautājumus par šādas rīcības motivāciju,” uzsver DP.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. ir TIK pārliecināti cilvēki par saviem spriedumiem! Jau sen mani interesē cilvēki, kuri DARA SAVU TIEŠO DARBU AR ATDEVI!!! Tāda ir arī Juta Strīķe. Ļoti LABI zinu iestādes vadītājus, kuri izmanto savu varu un NEĻAUJ STRĀDĀT!?? Viņi lien virsū ar sevi kā MĪĻAS CŪKAS, NODARBOJAS pat ar APMELOŠANU, tajā pat laikā NEDAROT SAVU TIEŠO DARBU, JO TO NEPĀRZIN – paši ir VIDUVĒJĪBAS! LIEKAS, KA LĪGAS pašas sasniegumi darbā LĪDZINĀS NULLEI!?? NEVAJAG savu portretu zīmēt otrā cilvēkā! Brīnīties vajag par SEVI, LĪGA, nevis par sev NEPAZĪSTAMIEM cilvēkiem un viņu gudrību vai negudrību!??

  2. Apbrīnojami, cik daudz gudru cilvēku, muti atvēruši, var klausīties sievietē, kuras galvenais talants ir destrukcija, kuras reālie sasniegumi 10 darba gados līdzinās praktiski nullei, kuras biogrāfija joprojām ir neskaidra un kura tagad cenšas diskreditēt visas drošības / tiesībsargājošās iestādes pēc kārtas!

    • Neuzskatu Strīķes kundzi par eņģeli, tomēr viņai uzticos nesalīdzināmi vairāk nekā mūsu valsts drošības un citām mafiozajām struktūrām.

  3. Ko , tavs cien. kungs nevar tos Iļjas nolikt pie vietas. Ja manai sievai tā būtu, lai viņus Dievs pasarga!

  4. Ko , tavs cien. kungs nevar tos bidlas Iļjas nolikt pie vietas. Ja manai sievai tā būtu, lai viņus Dievs pasarga!

  5. Varbūt nevis nopietni izseko, bet zīmējas, lai viņa par to sāktu runāt. Tā kādreiz dara, kad vajag cilvēku par jukušu nostādīt citu acīs.

  6. Malacis Juta! Nupat TV24 raidījumā,likās ,ka pavērušies vārti.Tik pārliecināti ,izsakot savu viedokli par lietām ,kas svarīgas daudziem .Arī prieks ,ka beidzot var atļauties būt smaidīga un sievišķīga.

    • Mūsu nabaga Latviju laikam nekas vairs nevar glābt. Smird pēc puvuma. Žēl pašaizliedzīgu cilvēku, kuri, riskējot ar savu drošību, cenšas pierādīt taisnību! Pārāk korumpēta ir valsts “galva” ( vismaz no malas tā izskatās).

Draugiem Facebook Twitter Google+