×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. jūnijs, 2013
Drukāt

Kādu talismanu izvēlēties katrai Zodiaka zīmei

Foto - Valērijs MiņkovsFoto - Valērijs Miņkovs

Kur iespējams iegādāties avanturīnu talismanam un cik tas aptuveni maksā? Vēlos iegādāties arī svārstiņu!
 Rasa L. Gulbenē

 

Dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem saistībā ar zodiaka zīmēm piedēvē noteiktas īpašības. Valda uzskats, ka tiem piemīt maģiska spēja ietekmēt cilvēkus, kuru talismani šie dārgakmeņi un pusdārgakmeņi skaitās. Tie palīdz sasniegt mērķus, veicina vēlmju piepildīšanos, pasargā no slimībām un nelaimēm.

Par īstiem talismaniem uzskata dāvinātus vai mantojumā saņemtus akmeņus. Pirktie par tādiem kļūst pēc daudziem gadiem, savukārt zagtiem piemīt pretējas īpašības.

Pastāv viedoklis, ka akmeņi, kas ir laimīgi kādai zīmei, var būt kaitīgi pretējās zīmes cilvēkiem (tiem, kuru zodiaka zīme atšķiras par sešiem mēnešiem). Pretrunīgi akmeņi sagrauj likteni un mūžu, tie disonē ar valkātāju.

 

Zodiaka zīme Labvēlīgie akmeņi. Talismani
Auns (21.03. – 20.04.) Rubīns, safīrs, jašma, briljants, smaragds, granāts.
Vērsis (21.04. – 20.05.) Ahāts, onikss, ametists, safīrs, smaragds, avanturīns.
Dvīņi (21.05. – 21.06.) Smaragds, ahāts, topāzs, berils, safīrs, jašma.
Vēzis (22.06. – 22.07.) Rubīns, serdoliks, smaragds, mēnesakmens, avanturīns.
Lauva (23.07. – 23.08.) Hrizolīts, dimants, serdoliks, topāzs, dzintars.
Jaunava (24.08. – 23.09.) Onikss, hrizolīts, safīrs, nefrīts, serdoliks, avanturīns.
Svari (24.09. – 23.10.) Lazurīts, opāls, tirkīzs, dimants, akvamarīns.
Skorpions (24.10. – 22.11.) Granāts, topāzs, akvamarīns, koraļļi.
Strēlnieks (23.11. – 21.12.) Rubīns, tirkīzs, dimants, granāts, topāzs.
Mežāzis (22.12. – 20.01.) Onikss, ametists, granāts, topāzs.
Ūdensvīrs (21.01. – 20.02.) Safīrs, tirkīzs, lazurīts, granāts, ametists.
Zivis (21.02. – 20.03.) Akvamarīns, ahāts, jašma, ametists, pērles.

 

Piedēvētās īpašības

Ahāts – sargā no ļaunas acs, indēm, nodrošina ilgu mūžu un veselību. Ahāta krelles ieteicams nēsāt hroniska klepus, kā arī kakla un zobu sāpju gadījumos.

Akvamarīns – berils, ūdens krāsas akmens no smaragdu grupas. Iemīlējušos akmens.

Ametists – pasargā no dzeršanas, apvalda kaislības. Atraitņu akmens. Dāvā tiem, kurus mīl. Akmens jānēsā periodiski, jo, pastāvīgi valkājot, spēks mazinās.

Avanturīns – prieka akmens. Uzlabo garastāvokli, raisa pozitīvas emocijas, veicina pārliecību par sevi, palīdz aizmigt. Piemērots radošo profesiju pārstāvjiem vai cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama iedvesma.

Berils – atstāj iespaidu uz domāšanu, palīdz zinātniekiem un filozofiem. Ceļinieki to nēsā kā talismanu, kas sargā dzīvību. Zilas krāsas berils nes laimi.

Dimants – nevainības, nelokāmības un drosmes simbols. Nes laimi un piešķir varu pār cilvēkiem.

Dzintars – pasargā pret burvestībām, ļaunu aci, veicina atveseļošanos no ādas un kakla slimībām, arī no reimatisma.

Granāts – nes laimi, pasargā no nelaimes. Sevis izdaiļošanai nēsā jaunas meitenes un neprecētas sievietes.

Hrizolīts – spēcīgs talismans. Naktī aizgaiņā murgus, dāvā mierīgu miegu, vairo apkārtējo ļaužu simpātijas, veiksmi darījumos.

Jašma – gaismas simbols. Aukstu toņu jašma dāvā gudrību, paredzēšanas spējas, stingrību nelaimes brīdī.

Koraļļi – sargā no zibens, no ļaunas acs, atvieglo ievainojumu un čūlu ārstēšanu.

Lazurīts – nēsājams nervu, astmas un radikulīta slimniekiem.

Pērles – maiguma un daiļuma simbols. Pērļu kaklarota – laimīgas laulības simbols.

Rubīns – nes laimi mīlestībā, jūtu abpusējību. Mudina uz lieliem darbiem. Atjauno zaudētos spēkus. Pasargā no ļaunām burvestībām. Bet var arī pastiprināt nēsātāja iedzimto nežēlību.

Safīrs – uzticības, tiklības un pieticības simbols. Nes laimi mīlestībā, pasargā sievieti no apmelojumiem. Cilvēkiem, kas cieš no sirdsslimībām, astmas, ieteicams uz kreisās rokas nēsāt gredzenu vai rokassprādzi ar safīru.

Sardonikss – oniksa paveids. Mazina sāpes, atvieglo iekaisumus, padara asāku dzirdi. Augustā dzimušajiem nodrošina laimīgu laulības dzīvi.

Serdolikss – dāvā mīlestību, laimi laulībā, veselību un drosmi. Strīdā palīdz saglabāt mieru, pasargā no ienaidnieku intrigām. Kad sāp galva, uzliek uz acīm.

Smaragds – māšu un jūrasbraucēju talismans. Dāvā prieku, dvēseles harmoniju, cerības, paredzēšanas spējas. Veicina talantus, daiļrunību, nostiprina atmiņu. Uzskata, ka akmens palīdz vienīgi cilvēkiem ar tīru sirdsapziņu. Ļauniem un melīgiem tas nes nelaimi.

Tirkīzs – laimes akmens. Uzticīgas mīlestības simbols. Nes mieru un labklājību, novērš nelaimes. Karavīru, māšu un jūrasbraucēju talismans.

Topāzs – simbolizē godīgumu, uzticīgu mīlestību. Remdē dusmas un veicina draudzību. Uz kakla nēsāts, atvieglina astmas lēkmes. Īpaši labvēlīgs novembrī dzimušajiem, bet ikvienu pasargā no neprāta, bezmiega un ļaunas acs.

* * *
akmenc_7503

Avanturīnu varat meklēt Gulbenē veikalos “Bilance” (Ozolu ielā 3a) un “Elīze” (Bērzu ielā 4, otrā stāvā), bet Rīgā – veikalos “Pērļotava” (Brīvības 155), “Pērles māja” (Dzirnavu 53) un citviet. Veikalā “Pērles māja” avanturīna cena ir no Ls 0,05 (par pērlīti) līdz Ls 1,20. Cena par avanturīna virteni – no Ls 2,00 līdz Ls 4,00. Savukārt tumši zila avanturīna (tas saucas Kairas naktis) gredzena cena ir no Ls 1,50 līdz 2,00. Šo un citus dārgakmeņus un pusdārgakmeņus var iegādāties arī ezotērisko preču veikalos, piemēram, “Astarots”, kas atrodas A. Čaka ielā 64, tālrunis 29888304. Patlaban tur avanturīns ir pārdošanā. Cena svārstās no Ls 2 līdz Ls 3 atkarībā no akmeņa lieluma. Pēc noskatītā talismana nav obligāti jādodas uz Rīgu, pasūtījumu var veikt pa norādīto tālruni. Pēc tam preci 4 – 5 dienu laikā klientam nosūta pa pastu. Neatkarīgi no pasūtīto preču daudzuma maksa par piegādi ir Ls 2,49. Apmaksa par precēm un piegādi notiek pasta nodaļā.

 

 

 

Svārstiņus iespējams nopirkt ezotērisko preču veikalos, piemēram, “Taro pasaule” (Rīgā, Maskavas ielā 172, otrā stāvā), “Rēriha grāmatnīcā” (Rīgā, A. Čaka ielā 50) un citviet. Svārsta cena no Ls 12 – Ls 18.

{gallery id=”1831″}

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+