Latvijā

Kādus ātros kredītus ir iespējams atrast kredits247.lv?0

Vispirms jāsāk ar to, ka Kredits 24/7 neizsniedz kredītus pats. Vietnē ir pieejama plaša informācija par dažādiem aizdevējiem. Tās skaitā ir arī jaunie ātrie kredīti, kas var būt uzticami, ja katrs pievērš pietiekamu uzmanību dažādiem piedāvājumiem un nepārmaksā lielas summas, kas sniedz papildus risku vai arī samazina kredīta izdevīgumu.

Kas piedāvā ātros kredītus?

Ātrie kredīti ir vairāk raksturīgi privātajiem aizdevējiem nevis bankām. Lielākā daļa no tiem Latvijā piedāvā iespēju pieteikties interneta vietnē. Tas ievērojami atvieglo procesu un ļauj arī ātrāk pārskatīt dažādus piedāvājumus. Starp kredīta izsniedzējiem ir iespējams atrast kā ļoti populārus, tā arī mazāk pazīstamus Latvijas kredītdevējus. Praktiski katru no tiem vieno tas, ka ir iespējams aizņemties noteiktu naudas summu uz salīdzinoši īsu atmaksas periodu. Otrs nosaukums ātrajiem kredītiem internetā ir “online kredīti”. Ne-banku kredītiestāde var būt praktiski jebkura iestāde, kura ir licenzēta veikt šāda veida pakalpojumu bez nepieciešamības fiziski parakstīt papīrus noteiktā iestādē nevis internetā.

Vai ir nepieciešams nodrošinājums?

Ātrie kredīti ir moderna pieeja, lai visu nokārtotu pēc iespējas ātrāk, bet vienlaikus arī drošāk. Tas nozīmē, ka, lai gan nevienam īsti neinteresēs kredīta mērķis, joprojām būs jāsniedz personas apliecinoši dokumenti, kā arī jāaktivizē konts. Tas parasti tiek veikts ar bankas konta palīdzību, lai izvairītos no tā, ka kāda neautorizēta persona rīkojas ar svešiem kontiem vai saņem kredītu uz sveša vārda. Vēl viens variants ir tas, ka var būt nepieciešams ievadīt telefona numuru un iegūt tā apstiprinājumu. Tādā veidā telefona numurs tiek izmantots kā daļa, lai iegūtu vēlamo un reģistrētos. SMS kredīts jau sen nav tas pats ērtākais, jo mūsdienās ir grūti atrast telefonu, kurā nav iespējams iegūt interneta pieslēgumu kaut vai izmantojot mājas interneta savienojumu. Līdz ar to ātrie kredīti popularitātes ziņā kļūst aizvien populārāki, jo ir ne tikai vieglāki, bet arī izdevīgāki.

Tā kā pieprasītāko un populārāko kredītu salīdzināšanas portāls Kredits 24/7 nepārtraukti seko līdzi jaunākajai informācijai par dažādiem aizdevumiem, ir iespējams atrast informāciju ne tikai par populārākajiem vai izdevīgākajiem, bet arī dažādām akcijām, kas ar tiem saistīti. Līdz ar to ir iespējams atrast tādu ātro kredītu, kam var būt ļoti izdevīgs piedāvājums, kas noteikti neliks vilties, ja tiks izvērtēti visi aspekti un līguma nosacījumi. Lai gan kredīts parasti tiek izsniegts pat dienas laikā, tas nenozīmē, ka nav noteikumu, kas ir jāievēro vai arī tiesības, kas katram pienākas.

Ātro aizdevumu saraksta izkārtojums

Lai gan top aizdevēju kredīta saraksts mainās, pats izkārtojums ir diezgan vienlīdzīgs: saņemšanas laiks, ar procentiem vai bez, iespējamā aizdevuma summa pirmā aizdevuma gadījumā, maksimālā aizdevuma summa, vecuma ierobežojums, vai iestāde ir LAFPA biedre, kā arī darba laiks, kas faktiski nozīmē laiku, kad kredīta pieteikums tiks izskatīts un sniegta atbilde pēc iespējams ātrākā laikā.

Papildus ir iespējams atrast arī īsāku saiti uz atsauksmēm, lai iegūtu sīkāku ieskatu tajā, ko citi cilvēki domā par konkrēto iestādi. Tā kā tiek sniegta papildus informācija, ir iespējams atrast arī informāciju, kad kredītiestāde tika dibināta, izsniegtais kredītu skaits mēnesī u.c. Vienlaikus vietnē ir iespējams atrast arī citus aizdevuma veidus, piemēram, patēriņa kredīts 2018. Kādas ir tā priekšrocības? Arī to var viegli noskaidrot mājaslapā sev vēlamajā laikā un vietā. Tādā veidā katrs noteikti varēs ātri un ērti izvērtēt dažādas aizdevuma iespējas vienviet.

LA.lv