×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

“Latviešiem vēlēšanās jābūt ļoti atbildīgiem”. Kā balsos “LA” lasītāji? (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Ar kādām domām rīt, 4. oktobrī, dosieties uz 12. Saeimas vēlēšanām? To jautāju mūsu ilggadējiem lasītājiem.

Pēteris Daugins Salac­grīvas novadā: “Domāju, ka īpaši latviešiem jābūt ļoti atbildīgiem šajās vēlēšanās. Ja būsim vienaldzīgi, otrā rītā varam pamosties citā pasaulē. Var jau lasīt partiju programmas, klausīties bezjēdzīgos solījumos, bet, ja sekojam politiskajai un ekonomiskajai situācijai Latvijā, ir skaidrs – nekādi brīnumi nevar notikt.

Vēlētājiem vajadzētu saprast, kādus cilvēkus izvēlamies. Katrā sarakstā ir labi, godīgi, zinoši ļaudis. Pietiekami daudz informācijas, lai atcerētos katra kandidāta labos un sliktos darbus. Tas arī ir kritērijs. Ja esi sēdējis Saeimā un nekas nav sanācis – tāds bez žēlastības jāsvītro.”

Gunta Eglīte Rubenē: “Uz vēlēšanām došos ar lielām bažām. Tā vien šķiet, ka Latvijai nelabvēlīgie spēki arvien vairāk pārņem varu un cilvēku prātus. Ja man jautā, par ko vēlēt, saku – izvēlieties kādu no pašreizējās koalīcijas partijām. Es pati balsošu par NA, jo zinu, ka viņi mūs nepievils. Protams, katrā mucā gadās pa darvas pilienam. Kad to saka par NA, man ir arguments – svītrojiet tos, kuriem neuzticaties, bet pārējiem ievelciet krustiņu. Mani pārsteidz, cik daudzi cilvēki neorientējas notikumos, neseko līdzi un tādēļ izdara daudz kļūdu.”

Andris Ludvigs Bauskas novadā: “Ja gribam dažas spēcīgas partijas, tad būtu jābalso par “Vienotību”. Bet manās acīs tā zaudējusi uzticību, jo vairāki deputātu kandidāti, maigi sakot, izstrādājuši dažādus nesmukumus. Balsošu par citu politisko spēku no šīs pašas koalīcijas. Viņi nekad neies Maskavas pavadā. Mana vēlme, lai pirms vēlēšanām Valsts prezidents uzrunātu tautu un dotu mājienu, par ko balsot. Es būtu gribējis dzirdēt viņa viedokli.”

Ainārs Umbraško, Aulejas un Kombuļu pagastu pārvaldes vadītājs: “Uz vēlēšanām jāiet ar cerību, ka nākamais Saeimas deputātu sastāvs būs profesionālāks, darbīgāks, patriotiskāks. Nedod Dievs, ja īstenojas Rīgas variants. Tad nākotne Ukrainas notikumu kontekstā būtu neprognozējama. Nedrīkstam to pieļaut. Bet viss pārējais – saimnieciskie, infrastruktūras jautājumi, atbalsts uzņēmējiem, sakārtota vide – tas viss tiek risināts. Es savu balsi atdošu par ZZS sarakstu.”

Anita Krūmiņa Madonā: “Diemžēl gandrīz katrā partijā ir pārstāvji, kas bīda savas privātās intereses, bet par tautu atceras tikai uz vēlēšanām. Tādēļ vien nevajadzētu atteikties balsot par vecajām partijām, kas ir “pārbaudītas vērtības”. Bet, lai tiktu vaļā no pārstāvjiem, kuri aizsēdējušies Saeimas namā, tie vienkārši jāizsvītro. Izskanējis aicinājums svītrot pirmos piecus kandidātus jebkuras partijas listē. Varbūt tā tiksim pie gados jauniem politiķiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. neko teikt,labi teikts sasmerejusies,bet balsosu lai ienak saima jauna partija,ta uz kuras tiek lieta viss lielakie netirumi!vienotiba ir vel sliktaka ka bijusi Tautas partija!

  2. tikai nebalsojiet par solvitiņām, zaķīšiem, briseļlācīšveioksmeskredītiem un kampartumbočkām!

  3. Uz v’el’e’san’am j’aiet un j’av’el visiem, gan krieviem, gan latvie’siem. J’av’el ar tuk’s’am aploksn’em. Pa’s’a v’el’e’sanu sist’em’a ir ielikta Latvijas valsts izn’icin’a’sana. Tikai visiem pilso’niem nov’elot ar tuk’s’am aploksn’em ir iesp’ejams ‘so valstij naid’igo v’el’e’sanu sist’emu sagraut. Mu’l’k’igi iedom’aties, n’aks visuvarens Anti’n’s un iecels m’us saul’it’e. Tas jau bija j’aizdara iepriek’s. Autoram tai zi’n’a taisn’iba, ja neko nedar’isim, tiks tik liels ukrai’nu p’ir’aga gabals, ka pat ap’est to nesp’esim.

    • Murgs,jo tā tukšā aploksne tiks pieskaitīta tai partijai ,kura būs aploksnē. Vai tiešām grūti pakustināt smadzenes,ja tādas ir ?

Draugiem Facebook Twitter Google+