×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
2. jūlijs, 2012
Drukāt

Kādus Latvijā ražotus produktus krievi iecienījuši visvairāk?

Maskavā trešā “Rižskij dvorik” stenda atklāšanā jautāju cilvēkiem, kādi Latvijā ražoti produkti viņiem garšo visvairāk.

Ludmila Vizina, mājsaimniece: “Visvairāk esmu iecienījusi Latvijas piena produktus, īpaši biezpienu. Šos produktus biju pirkusi citos veikalos, bet tagad priecājos, ka netālu no manām mājām ir atvērts “Rižskij dvorik”. Draugiem un paziņām ļoti garšo latviešu šprotes, taču es diemžēl neēdu zivju produktus. No padomju laikiem atceros, ka arī Latvijas saldumi ir ļoti garšīgi. Domāju, ka, izmantojot “Rižskij dvorik” piedāvājumu, biežāk pirkšu latviešu gardumus.”

Nataļja Sagajeva, skaistumkopšanas salona direktore: “Maskavā arī ārpus “Rižskij dvorik” stendiem var nopirkt Latvijā ražotas preces. Pārdošanā ir pieejami gan piena produkti, gan saldumi. Pati visbiežāk pērku Latvijas sieru. Produkti ir ļoti līdzīgi Lietuvā ražotajiem, it īpaši saldumi. Daudzi no maniem draugiem ir iecienījuši Latvijas melno balzamu, bet man pašai tas negaršo.”

Vladislavs Mironovs, mehāniķis: “Pāris reizes jau esmu iepircies “Rižskij dvorik” stendā, kas atvērts veikalā “Alije parusa”. Nevaru sūdzēties, jo latviešu prece patiešām ir ļoti kvalitatīva un garšīga. Esmu izmēģinājis gan piena produktus, gan saldumus, gan latviešu alkoholu, taču visvairāk esmu iecienījis Latvijā ražotu maizi. Ceru, ka “Rižskij dvorik” stendu Maskavā būs aizvien vairāk, lai nenāktos pēc latviešu produktiem braukt uz citu Maskavas pusi. Šo latviešu un krievu sadarbību vērtēju ļoti pozitīvi – valstīm ir jādalās ar saviem gardumiem.”

Nadežda Smaļinava, pensionāre: “Man ļoti patīk Latvijā ražoti piena produkti – biezpiens, kā arī mazie, saldie biezpiena sieriņi. Jau iepriekš bieži pirku šos produktus un nevaru teikt neko sliktu, jo tie ir ļoti garšīgi un atšķiras no mūsu produktiem. Man patīk latviešu produktu daudzveidība. Jaunībā esmu dzērusi Latvijas alu un nenoliegšu, ka tas toreiz likās visgardākais, kādu vispār esmu baudījusi.”

 

Uzziņa

* Projektu “Rižskij dvorik” realizē Latvijas un Krievijas kopuzņēmums “Assol un partneri”, tirdzniecības tīkls “Alije parusa” un uzņēmumu grupa “PIR”.

* “Rižskij dvorik” stendos Maskavas iedzīvotāji var iegādāties piena produktus (jogurtus, sviestu, biezpienu, sieru, skābo krējumu), maizi, cepumus, gaļas izstrādājumus, dzērienus, ūdeni, zivju konservus, sukādes, šokolādes izstrādājumus un citus saldumus, miltus, graudu pārslas, mērces, dārzeņu konservus, čipsus, Latvijas balzamu un arī keramikas izstrādājumus.

* Specializētajos tirdzniecības stendos pircējiem Rīgā un Latvijā ražotus pārtikas produktus piedāvā šādi ražotāji: AS “Rīgas piena kombināts”, AS “Valmieras piens”, SIA “Trikātas siers”, SIA ”Grāvendāle”, SIA ”Lāču maize”, SIA “Saldus pārtikas Kombināts”, SIA “Simeks”, SIA “Venden”, SIA “Royal berry”, SIA “Karaliskie kārumi”, SIA “Rickberry”, SIA “Latteps Ecofood”, SIA “Emīls Gustavs šokolāde”, SIA ”Kolumbija”, SIA ”Brīvais vilnis”, SIA ”Randa”, SIA ”Sabiedrība IMS”, AS “Latfood”, SIA ”Spilva”, SIA “Pure food”, SIA ”Dimdiņi”, AS “Latvijas balzams”, SIA “Pure Chocolate” un citi. Drīzumā plānots sortimentu vēl paplašināt ar SIA “Tukuma piens” un citu ražotāju produkciju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+